Problem z kartą graficzną a monitorem

Witam

Mam problem mam stary monitor samsung syncmaster 933sn a kupuję kartę graficzną gtx 1050
a monitor ma wejście tylko jedno d-sub a karta graficzna nie obłusuguję tych starych wejść proszę o rozwiązanie problemu i co ja mam zrobić ?? Proszę o pomoc
chcę podłączyć do starego monitora kartę graficzną

Kup przejściówkę z hdmi na d-sub i po problemie około 35 zł kosztuje ostatnio kupowałem.

Potrzebujesz aktywnej przejściówki HDMI - D-Sub, a te nie zawsze działają poprawnie lub nie działają wcale.

Szczerze mówiąc, masz monitor wart 100 zł, za niewiele więcej kupisz monitor z wejściem cyfrowym.

ale ta przejściówka normalnie będzie działać ?? można prosić o jakiegoś linka ?? który polecacie

a karta graficzna normalnie wykryję ten monitor przez przejściówkę??

Nie masz co do tego żadnej pewności. Dlatego zamiast wydawać pieniądze na przejściówki, lepiej rozejrzeć się za monitorem.

1 polubienie


zobacz dokładnie taka kupiłem i na 100 % działa mam kartę grafiki gtx 1050 Ti 4 gb palit monitor podpinałem 17 cali i 19 cali i żadnych problemów nie miałem.

jeden mówi że nie pójdzie a drugi mówi że wejdzie to już nie rozumiem może ktoś odpowiedzieć doswiadczony ??

Człowieku napisałem Ci,że podłączałem i działa czego nie rozumiesz ?

No tak ale ten jakiś tam Odyniec mówi że nie warto że trzeba kupić monitor

Nie podoba ci się mój nick? Przykro mi.

Napisałem ci otwarcie jak sprawa ma się z przejściókami - wiele zależy od konkretnego jej modelu, modelu karty graficznej, etc.
W najlepszym układzie będzie działać poprawnie, ale możesz zauważyć nieznaczne pogorszenie jakości wyświetlanego obrazu.

Nic nie mam do nicku
Rozumiem też są przejściówka z audio HDMI VGA warto kupić z tym audio czy bez audio

Nie ma to znaczenia ponieważ VGA i tak nie transmituje dźwięku z tego co pamiętam. Szczerze mówiąc tak jak ci koledzy powiedzieli - najlepiej wyjdziesz kupując nowy monitor z wejściem cyfrowym - na OLX znajdziesz takie za grosze a ty reanimujesz trupa…

to kupować przejściówkę czy nie ??

to znajdz mi pomóż Zabrze :)) mam windows 10 :slight_smile: jaki monitor ??:slight_smile: