Problem z Kartą Graficzną, czarny ekran po podłączeniu

Szukałem tu i na google, nie znalazłem odpowiedzi, problem wygląda następująco:

Mam kartę graficzną GTS 250, nowy komputer mam od roku, może trochę mniej, ostatnio miałem drobne przemeblowanie w pokoju, trzeba było oczywiście wszystko odłączyć bla bla bla…

Gdy podłączałem kabel od monitora do karty, na monitorze czarny ekran, karta nie działa, gdy podłączam do zintegrowanej, działa, ale nie po to mam taką kartę graficzną żeby korzystać ze zintegrowanej która mnie nie satysfakcjonuje ani trochę,

(mafia 2 chodziła na max. płynnie, teraz nie ma nawet klatki na sek.) Wiatraczek oczywiście w karcie chodzi, więc nie ma możliwości żeby karta była zepsuta, sterowniki do GTS 250 ściągnąłem najnowsze, oczywiście też nie pomogło, w Biosie szukałem czegoś ale nic nie znalazłem, ustawiłem tylko na optymalne ustawienia.

Dziękuje za pomoc i pozdrawiam.

PrzeNup ,

Poradnik dla Ciebie

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Wyjmij kartę, oczyść złącze stykowe i wsadź ponownie i start.

Widać, że bios nie widzi karty lub tak jest ustawiony, bo przełączył na zintegrowaną.

Sprawdź dodatkowe zasilanie karty o ile ma.

Sprawdź opcje w biosie, czy jest ustawiony na kartę PCI lub auto - instrukcja do płyty.

Jeśli to nic nie da reset biosu dowolna metoda i ustaw, zapisz Save i zobacz.

Jak dalej problem, kartę trzeba sprawdzić na innym kompie.