Problem z kartą graficzną dedykowaną

Witam. Posiadam laptopa Samsung Series model NP350E5C-S05PL. Posiadam win10, procesor Intel i3 3110m 2,4ghz, grafikę zintegrowaną Intel HD 4400 oraz dedykowaną AMD Radeon HD 7600M oraz 8 Gb ramu. Mój problem jest taki że podczas gry w CS:GO mimo ustawionej wysokiej wydajności w programie CCC karta dedykowania nie jest używana. Gdy ustawiłem w programie CCC oszczędzanie energii miałem tyle samo fps co przy wysokiej wydajności. Po uruchomieniu gry i sprawdzeniu w programie System  Monitor czy karta jest używana jest ciągle 0% podobnie jest w programie GPU-Z. Dodam że mam ustawione wszystko na wysoką wydajność. Próbowałem już wszystkiego i nic ciągle jest to samo… instalowałem sterowniki nowe stare i co popadnie. Proszę o pomoc.

A sprawdzałeś czy gra ma ci się uruchamiać z dedykowanej karty? 

Gdzie mogę to sprawdzić? 

PPM >ustawienia karty radeon >preferencje >dodatkowe ustawienia karty radeon > zasilanie > ustawienia  przełączania grafiki dla aplikacji.

Tu rozwijasz “wszystkie aplikacje” i szukasz swojej gry. Jeśli nie ma na tej liście klikasz “dodaj aplikację” i przechodzisz do folderu z grą. Szukasz pliku .exe który uruchamia grę dodajesz do listy. Obok nazwy gry  będziesz miał kolumnę “ustawienia grafiki” i zmieniasz na “wysoka wydajność” potem klikasz na zastosuj.

Robiłem tak… nic to nie dawało czy miałem oszczędzanie energii czy wysoką wydajność to miałem tyle samo FPS.

Odinstaluj obecne sterowniki kart grafiki z poziomu Programy, czyszczenie systemu np: Ccleanerem , restart i pobierz stery do kart grafiki od producenta laptopa do W 10 i najpierw zainstaluj integrę i restart, później dedykowaną i restart i sprawdź.