Problem z kartą graficzna [Geforce 8500gt]

Witam wszystkich .

Na mojej starej płycie głównej Gigabyte GA-M57SLI-S4 karta graficzna działała bez zarzutu lecz zachciało mi się bawić w aktualizację biosa i niestety uwaliłem płytę główną … Więc pożyczyłem od kolegi płyte MSI 7327. Wykrywa mi normalnie Windows kartę graficzną, ściągnąłem sterowniki ze strony producenta zainstalowały się bez żadnych błędów i gdy zrestartowałem komputer to normalnie się uruchamia … lecz gdy wczyta się cały windows i chcę przejść do logowania to jest czarny ekran i nic więcej (gdy odinstaluje sterowniki to normalnie się uruchamia) …

Prosił bym o pomoc w tym problemie .

jaki masz windows, 32 czy 64 bity?

przeinstalowałeś system gdy zmieniłeś płytę?

mam system Windows XP 32 SP3

i tak, robiłem pełen format całego dysku .

znaczy się jak włożyłem płytę na początku i włączyłem kompa miałem win7 i się uruchomił normalnie i zaczął ściągać i instalować stery przez windows update, lecz gdy go wyłączyłem bo musiałem dokręcić parę rzeczy w jednostce to tak jak pisałem windows się wczytywał lecz później czarny ekran, a i monitorze lampeczka przez cały czas świeci na zielono .

czyli działał normalnie, a gdy go wyłączyłeś i zacząłeś w nim grzebać to przestał działać.

Wyłącz komputer i sprawdź czy się jakieś podzespoły nie po odpinały.

chłopie chodze do technikum informatycznego, taki tempy to nie jestem zeby czegoś nie wpiąć.

Dodane 25.10.2012 (Cz) 13:33

wcześniej miałem identyczny przypadek z płytą Gigabyte i problem był taki że karta się przegrzewała.

na tej płycie sprawdzałem i to nie tego wina .