Problem z kartą graficzną - gry nie działają poprawnie

Dzisiaj nagle pojawiło mi się w PES’ie oraz innych grach takie coś:

12031439xk7.th.jpg

Wie ktoś ocb i jak to usunąć? Nic nie ruszałem nie zmieniałem itd i nagle taki problem ;/

Sterwoniki grafiki przeinstalowaywałem, ale to nic nie daje ;/

Z programu Everest Ultimate podaj odczyt z czujników (w programie komputer->czujnik).

Karta graficzna jakie posiada chłodzenie? Kiedy ostatnio czyściłeś komputer z kurzu? Czy po zainstalowaniu karty graficznej, zainstalowałeś DirectX?

to co podał cosik_ktosik zrób czyli weż najpierw przeczyśc komputer z kurzu oraz zainstluj np direx 9.0c jeżeli nic nie pomoże popraw karte w gnieżdzie i sprawdz znowu a i możesz nie mieć podanej temperatury w programie everest ultimate, ponieważ nie wszystkie karty graficzne mają czujniki temperatury wbudowane wiec… zrob to co ci podaełm i spróbój jak nic pisz

. Karta : GF 7300, ma wbudowany wiatraczek. Karte mam już z 4 miechy, Directa i sterowniki mam najnowsze. PC z kurzu czyściłem z 3 tyg temu.

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/95e … 84fe0.html

Liczę na was panowie, dzięki za pomoc.

kubbas ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z całym regulaminem forum, a następnie używając przycisku zmien.gif

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika oraz mogą zostać wyciągnięte konsekwencje w postaci ostrzeżenia.

Nie wiem czy nazwa teraz jest odpowiednia, ale nie potrafię tego dokładniej sprecyzować.