Problem z kartą graficzną i zasilacz

A jaka konfiguracja kompa ??

Konfig Kompa


Dyski twarde: 250GB Sata | 500GB Sata2

Procesor: AMD Athlon X2 dwu rdzeniowy 4200+

Płyta Głowna: Gigabyte technology Sseries Support AMD Socket AM2

Karta Graficzna: GeForce 9600 GT Muti Core Cooling chłodzenie radiator

Zasilacz: Feel 500W

Wentyle: 1x 120mm | 1x 92mm

RAM: GoodRAM DDR2 533Mhz 2x 1GB

Weź 550W ten zasilacz jest bardzo dobry i mniej zapłacisz a będzie wystarczający.

Odłączyłem zasilanie dysku twardego i CD-ROM-u. Testy graficzne 3D Mark 03,05,06 przechodzą pomyślnie, ale teście z roku 2006 nie mogę zmienić rozdzielczości wyższej jak 1024x768. W przypadku wyższej rozdzielczości komp się zawiesza resetuje i artefakty się pojawiają.

Zapoznaj się proszę z tą stroną i zmień tytuł na

konkretny. Inaczej temat poleci do śmietnika.

Witam. Dawno nie pisałem, ale z tego co zauważyłem zachowanie karty graficznej nie powoduje zasilacz 500W Feel może nie jest najlepszym zasilaczem ale zupełności wystarcza aby pociągnęło cały sprzęt. Wina raczej leży po stronie karty graficznej, wiem że test jaki przeprowadzili wyszedł bez usterki jakiej kol wiek. To mimo to u mnie nadal występują te same problemy arty, zwiechy, błędy sterownika. 3D Marki na 10 prób uruchomienia przejdą prawidłowo a raz sie albo zawiesi, albo wywali sterownik. Testy 3D Mark nie są wiarygodne raz jest dobrze raz jest Źle. Nie którzy jak sądzę na to by przymknęli oko. Można by tak zrobić gdyby jednak po uruchomieniu jakiej kol wiek gry, karta nie stwarzała problemów. Nawet gra pokerowa nie obsługująca Akceleracje grafiki 3D, zawiesza się i wywala sterownik karty.

Dlatego sądzę że wina leży po stronie karty graficznej, szukałem na stronach internetowych informacji na ten temat, okazało się że nie tylko ja mam taki problem. Dowiedziałem się że jest ona wadliwa, że raz działa a raz są z nią problemy dotyczy to 3D Marki test nie jest wiarygodny.

Mam teraz pytanie czy ktoś się orientuje, czy jest możliwość w zrucenia towaru i odzyskania za nie go pieniędzy? bo w zasadzie mógłbym próbować ze serwisem, ale sklep komputronik twierdzi że produkt jest sprawny i nie jest uszkodzony.

Dodane 25.04.2009 (So) 10:43

Witam. Zamieniłem zasilacz na 850W i problem z kartą nie zniknął. Wielu z was pisało że winien może być zasilacz Feel 500W. Jednak kupiłem lepszy markowy zasilacz GameXtreame 850W, ale i tak to nic nie pomogło. Nie chcę już kupować rzeczy które potem okażą się zbędnymi bo i tak problem nie zniknie. Co mogę jeszcze w tej sprawie zrobić bez kupowania czego kol wiek.