Problem z kartą graficzną - monitor nie włącza się

Nie za każdym razem uruchamia mi się monitor po włączeniu kompa. Po włączeniu kompa po krótkiej chwili monitor się wyłącza i czarny ekran. A komputer chodzi, DVD-ROM się kręci. Ponadto nie widzę czy bios startuje ale chyba tak.

Mój sprzęt Monitor Samsung 970P, karta graficzna Asus 8600 GTS, Procek Intel Core 2 Duo, płyta główna intel.

Prosze o pomoc. Czasami też zdarza się że komp mi się zawiesi na grze Fifa.

O co może chodzić?? !!

:o

Zawsze myślałem że to płyta się kręci w napędzie…

:o

Jakby bios nie startował, to nawet by Ci się komp nie włączył…

Napisz lepiej jaki masz zasilacz kolego 8)

Hehe

Zasilacz 350 W standardowy z obudową!

A co myślisz że potrzeba mocniejszego w sklepie mówili że powinien wystarczyć.

Oprócz tego sprzętu co wyżej mam karte TV, 2 dyski Sata i Ide i tyle…

tzn 1 dyst sata i 1 ide

Tutaj nie chodzi o moc zasilacza, tylko o jego markę i jakość.

Ale jak był standardowy to pewnie będzie do wymiany.

Dla pewności zdejmij obudowę i sprawdz markę i model.

Obudowa to Modecom Harry - czarna - 350W * Producent: ModeCom - zasilacz 350W (PFC, regulacja obrotów wentylatora, zgodny z dyrektywami UE).

Zasilacz do wymiany.

Najlepiej zgłoś się do tego sklepu / serwisu, i niech Ci wstawią tam coś dobrego markowego.

W Polsce jakoś się tak utarło że do gotowych zestawów wstawiają taki szmelc i pózniej są problemy :roll:

Tutaj możesz poczytać które zasilacze są dobre a które to badziewie -

http://www.oc-forum.org/Zasilacze-najlepsze-i-najgorsze-firmy-t13020.html

Zauważyłem jeszcze coś. Jak komp jest zimny to uruchamia się. Jak popracuje ze 2 godziny to poźniej już się nie chce uruchomić tzn. komp chodzi a nie przeskakuje obraz na monitor. Monitor też się włącza ale nie widać jak się system uruchamia. HELP

Teraz jak troche wystygł to się uruchomił za 1 razem o co chodzi. jak myślicie

Ten zasilacz to ModeCom Feel czy MC? Sprawdź temperatury podzespołów komputera.

już sprawa załatwiona. Zmieniłem zasilacz na Chefteca 400W. I teraz uruchamia się normalnie. Dzięki za pomoc i listę tych zasilaczy. Swój znalazłem na tej dot. złych . Teraz mam zasilacz bardzo dobry. Pozdrawiam