Problem z kartą graficzną po ataku wirusa

Witam serdecznie

mam uciążliwy problem, z którym nie mogę się za nic uporać. Posiadam latopa Acer aspire 5750G z zewnętrzną kartą graficzną Nvidia GeForce GT540M. Do tego czasu nie miałem żadnych problemów z poprawnym działaniem karty. Jednak w zeszłym tygodniu padłem ofiarą wirusa weelsof. usunąłem go z pomocą programu Combofix. Wszystko wydawało się byc w porządku, jednak dziś zauważyłem, że karta Nvidia pozostaje w trybie bezczynności podczas gdy powinna działać, np podczas odpalania gier, co oczywiście uniemożliwia korzystania z tego rodzaju programów ponieważ wbudowana karta Intela nie poradzi sobie z nimi w żaden sposób. Prosiłbym serdecznie o pomoc z tym problemem.Niestety, ale ustawienie w biosie nic nie zmieniło. Jedynymi opcjami były : 1. Switchable, 2. Integrated, wybralem oczywiscie tę pierwszą opcje. Dodam iż reinstalacje sterowników nvidia już probowałem. Z góry dziękuję za pomoc

Informacje o laptopie:

Acer Aspire 5750G

System Windows 7 professional x86

Karta Geforce GT540m

Intel Core i5-2430M

jeżeli jeszcze będą potrzebne jakieś dane, prosze o informacje

Cześć

Sam narobiłeś sobie problemu używając Combofixa (a przy okazji mogłeś złapać Sality jeśli pobierałeś Combofixa niedawno) :wink:

Spróbuj przywrócić domyślne ustawienia w BIOSie a następnie przeinstalować najpierw sterowniki do karty Intela a nastepnie do karty NVIDII.