Problem z kartą graficzną? POMOCY!

Witam mam problem mianowicie gdy parę dni temu korzystałem z komputera nagle mi się zawiesił, zresetowałem go i długo mi się ładował sam ekran logowania, po załadowaniu był lekko rozmazany, p$o kliknięciu na nazwę użytkownika monitor zaczął mi migać (wyłączać się i włączać) po zalogowaniu mi się zawieszał, chciałem od razu zainstalować system od nowa wszedłem w BIOSA uruchomiłem windowsa z płyty a ekran dalej się rozmazywał i zawieszał, po restarcie nie chciał się włączyć tzn. komputer się włączał słyszałem jak wiatraki chodziły ale nie słyszałem głośniczka systemowego. Po rozkręceniu komputera trochę go przeczyściłem i znowu chodził, potem BIOS mi się już nie zawieszał i moglem przeinstalować WINDOWSA. Po zainstalowaniu było dobrze, to przeszedłem do instalacji sterowników. Wszystkie dobrze się zainstalowały oprócz tych od karty graficznej. Po zainstalowaniu i uruchomieniu komputera od nowa było to samo ekran się lekko rozmazywał i migał po otworzeniu jakiegoś okienka czy komunikatu z pasku zadań. Wszedłem do “Ostatnie poprawne działanie systemu” usunołem sterownik od karty graficznej i było normalnie, lecz bez sterowników nic mi nie poleci, dodam ze mam GEFORCE 6600, a sterowniki były z płyty która dostałem od tej karty. Proszę o szybką odpowiedź. Z góry dzięki.

Jutro załączę screena z tymi “rozmazywaniami” po zainstalowaniu sterowników.

albo blad w sterowniku albo zwalona grafa cos juz na powaznie

pokaz screeny to wiecej bd mozna na ten temat powiedziec ;_)

Sterowniki raczej są dobre bo zawsze kiedy instalowałem system na nowo to ich używałem i było dobrze a screeny jutro dołącze :slight_smile:

Niech komputer pochodzi bez karty, tzn. na zintegrowanej karcie graficznej i sprawdź czy wtedy będzie się coś działo.

mornek , nazwij proszę temat konkretnie, bez zbędnych problemów i pomocy w tytule. Inaczej wyciągnę konsekwencje. Przeczytaj proszę ten temat. viewtopic.php?f=16&t=394978