Problem z kartą graficzną? Sterownik ekranu przestał działać, ale odzyskał sprawność

Witam, mam pewien problem prawdopodobnie związany z kartą graficzną. Podczas gry chociażby w CS:GO czasami (ostatnio bardzo często) gra mi się ścina i wywala komunikat “Sterownik ekranu przestał działać, ale odzyskał sprawność.”.

 

Komputer jest dość nowy, kupiłem go na początku września. Potem walczyłem z zasilaczem i wysyłałem go dwa razy na gwarancję (Silentium PC Vero). Teraz mam XFX 450W.

 

Karta Graficzna : GTX 750

Procesor : i3-4150

 

Temperatury mam raczej dobre, przede wszystkim na karcie graficznej. Przy sporym obciążeniu do 40-45*C. Trochę gorzej jest z procesorem, chociaż mam chłodzenie “Spartan Pro” Silentium PC.

 

I jeszcze jedna rzecz :

  • Grałem wczoraj normalnie, właśnie we wspomnianego wyżej CS:GO. Pod koniec drugiego meczu zaczęła ścinać mi się gra. W następnej spadły mi fpsy do 50-70 (gdzie normalnie mam 150-220). Dzisiaj też już jest normalnie, tylko ścina mi się co chwilę (raz komputer zrestartował mi się samemu).

Co powinienem zrobić?

 

Liczę na jakąkolwiek pomoc,

Z góry dziękuję.

Podaj chociaż z podglądu zdarzeń (we właściwościach błędów), co powoduje konflikt.

Przepraszam że pytam ale czy sterowniki na których występuje problem. Są najnowsze

Więc tak najpierw Pobierz najnowsze sterowniki najlepiej ze strony nividi(Odradzam inne strony)Odradzam też programy do sterowników typu Driver booster czy Driver genius lub podobne

I tak zaktualizuj sterownikibdo najnowszych i poczekaj czy sie to zdaża.

Jak nie pomoże Pobierz ten program http://www.dobreprogramy.pl/Display-Driver-Uninstaller,Program,Windows,47643.html

Uruchom ponownie w trybie awaryjnym użyj programu Zaznacz aby program usunoł foldery i pliki powiązane Po zakończeniu działaniu programu

zainstaluj te najnowsze sterowniki

Tak, mam najnowsze sterowniki. Dodatkowe oprogramowanie, które mam zainstalowane to Asus GPU Tweak, które było dostarczone wraz ze sterownikami na płycie do karty graficznej.

 

Ostatnio robiłem formata (2tyg temu) i wszystko po formacie działało jak należy. Przed chwilą wyskoczył mi pierwszy bluescreen :

“System Service Exception”.

 

Skąd mam wziąć podgląd zdarzeń? Do tej pory był jeden BDOS (ten przed chwilą).

 

Jak myślicie, warto sprawdzić na karcie zintegrowanej czy wszystko jest ok?

http://www.nirsoft.net/utils/blue_screen_view.html

tu masz program do zrzutów

A jednak były dwa BDOSy :