Problem z karta graficzną,w czasie gry restart,monitora

tak jak w temaciku :frowning: kiedy puszczę jakąś grę to po chwili albo sie zawiesza ona,albo monitor się wyłącza,a w tle w głośnikach słychać jak gra idzie dalej :o postanowiłem zrobić format dysku,pracuje teraz na świeżym systemie,i … :o nic nie pomógł format,dalej to samo… kartę mam;RADEON 9550, 256MB/128bit/DDR :expressionless: zakupiłem ją nową na allegro,chodziła na początku ok,dopiero gdzieś o miesiąca mam z nią taki problem,chyba że się mylę i to nie dzieje się przez nią,tylko przez…hmmm co?? co radzicie :?: POMOCY :frowning:

Może coś Ci się po prostu przegrzewa w środku?

Dzieje się to tylko podczas grania?

nic sie nie grzeję,nawet nie zdążyło by się coś zagrzać,bo np; włączam kompa i od razu grę i nawet po 4 min potrafi się zawieśić gra,ale więcej razy to właśnie monitor przechodzi do spoczynku,a grę w głośnikach słychać dalej :o aha i tylko to się dzieje podczas gry,nie pracy kompa,np; przeglądanie netu itp :o

a czy programem 3DMARK mogę sprawdzić kartę graficzną czy mogła się np; uszkodzić,ale nie wiem jak sama by się uszkodziła :roll: :?:

Masz możliwość sprawdzenia karty w innym komputerze?

nie :oops:

To może spróbuj zainstalować nowe sterowniki (choć wątpię czy by to coś dało) - ale spróbować można :smiley: :smiley:

kurcze myślę nad tym co do sterów może by pomogły najnowsze do mojej karty,ale szukam i nie mogę znajśc z jakiej stronki można ściągnąć je :roll: :?:

alfa78 , pobierz i zainstaluj ATI CATALYST 5.8 (najlepsze sterowniki dla Twojej karty graficznej).

Przed instalacją powyższego sterownika, odinstaluj najpierw poprzedni (START -> Panel sterowania -> Dodaj/Usuń programy -> ATI DISPLAY DRIVERS /usuń/). Użyj również programu Driver Cleaner w celu usunięcia pozostałości po sterownikach.

Po instalacji powyższego sterownika i ponownym uruchomieniu komputera, zainstaluj koniecznie najnowsze biblioteki DirectX 9.0c (Instrukcja instalacji bibliotek DirectX 9.0c).

wyłącz fast write ,AGP write i read ,jak problem pozostanie to ja stawiałbym na grafe jeżeli problem zniknie (skutkiem będzie spadek wydajności)to raczej mobo.