Problem z kartą graficzną w grach (sterowniki)

Witam . Wcześniej miałem starą wersję sterów do karty graficznej (10.x) . Wtedy mapy w BFBC2 ładowały się za długo , więc postanowiłem zainstalować najnowsze .

Tak więc dokładnie według instrukcji z amd usunąłem stare i zainstalowałem nowe (12.3) . Od teraz mam takie problemy :

-kiedy połączę się z serwerem mam okropne lagi , gra przycina się strasznie , lub całkowicie staje w miejscu , trwa to jakiś czas,

-kiedy wychodzę z serwera i nie odczekam chwilki w menu głównym , po wyjściu pojawia się czarny ekran , który znika po pewnym czasie ,

-kiedy minimalizuję grę (poprzez ctrl+alt+delete) i wchodzę do niej ponownie ekran zaczyna zmieniać rodzielczości (mam monitor , który to pokazuje) i jak zrobi się tak z 4 razy to dopiero wbija

Moja karta graficzna to :

ATI Radeon 4300/4500 Series

Co gorsza dzieję się tak nawet w słabych grach (jak np. counter strike) .

Pomocy , nie wiem co robić , grać się nie da , a mi się nie chce czekać na ustanie lagów :frowning:

Mogę się odwdzięczyć poprzez zrobienie jakiejś sygnatury , avataru czy coś :slight_smile:

@edit po podkreceniu w cs już tak nie mam

Ale podkręcanie nie jest rozwiązaniem. Ściągnij najnowsza wersję DirectXa i zainstaluj.

Mam najnowszą (11) . Podkręcałem przez AMD OverDrive , ale to z powodu potrzeby większej wydajności .

Dodane 25.04.2012 (Śr) 6:30

Pomocy !!