Problem z kartą graficzną w laptopie Asus

Witam serdecznie ! Kilka dni temu zakupiłem laptopa Asus ROG Strix GL753VE-GC016 .
Zainstalowałem system Win10 64x , sterowniki i rzeczy które były dołączone do laptopa na płycie .
Z ciekawości zerknąłem do Menedżera urządzeń , w kartach graficznych NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti ma żółty trójkąt z czarnym wykrzyknikiem po wejściu w właściwości pojawia się komunikat : System Windows zatrzymał to urządzenie z powodu zaraportowanych problemów. (Kod 43) .
Odinstalowałem sterowniki Intel Graphics później Nvidii oraz dodatkowo “odinstaluj urządzenie” (GTX’a) i zainstalowałem ponownie i znowu to samo .Kolejny raz spróbowałem to tym razem karta nie pojawiła się tylko w "Inne urządzenia " wyskoczył Kontroler wideo 3W z żółtym trójkątem . Klikając prawy i aktualizując sterowniki do tego Kontrolera wideo 3w pokazał sie komunikat ze sterowniki do GTXa został poprane i karta będzie śmigać po restarcie systemu , więc restart , sprawdzam znowu to samo . Intel graphics normalnie Gtx z trójkątem .
Proszę serdecznie o pomoc

Zaktualizuj W10 do najnowszej wersji 1703 z WU + wszystkie poprawki.

Użyj programu DDU do deinstalacji oprogramowania Nvidia.

Plus program Ccleaner i wyczyść system.

Pobierz najnowszy sterownik do GF i W10 x64 ze strony Asusa do Twojego laptopa i test.

System zaktualizowany : Windows 10 Version 1703 .
DDU usunąłem oprogramowanie Nvidii oraz Cclenerem wyczyscilem system .
Pobrany sterownik najnowszy do Nvidii ze strony
ww…w.asus.com/pl/supportonly/ASUS_FX753VE/HelpDesk_Download/
Pobrałem również sterowniki do karty od Intela
Dalej to samo co było.

Nie wiem czy to coś da ale kilka Sc:
Program Asusa nie widzi karty
Gdy chce włączyć ustawienia Nvidii

To mnie to pachnie serwisem, możliwe, że uszkodzona?

Ale, spróbuj jeszcze tak:

  • odinstaluj GF i integrę
  • zainstaluj najpierw GF - sterownik Asusa.

Nic nie pomogło . Serwis Asusa mi odpisał żeby zrobić aktualizacje Biosu . A pomoc techniczna sklepu w którym kupowałem laptopa żeby zrobić reklamacje . I teraz pytanie czy reklama,cje mi uznają jak zepsuje coś z tym biosem bo nigdy takiej operacji nie robiłem .

Spotkałem się z opinią że podczas obciążenie GTX zaczyna działać może to być prawdą?

A ze strony nvidia (nie asus) najnowszy sterownik graficzny nie pomaga po zainstalowaniu ?

Niestety nie . Nawet nie mogę wejść w ten program od Nvidii bo pisze że nie widzi karty.

To i nic nie rób,zepsujesz, to zapłacisz.