Problem z kartą graficzną

Witam

Mam problem z kartą graficzną(ge force 6600)otóż chodzi o to ,że zmieniłem plyte głowną( na starej płycie karta działała i nie było z nią żadnych problemów)wsadziłem karte na nowa płyte i komputer się nie uruchamia wentyl na karcie sie kreci ale na monitorze panują egipskie ciemności,sprawdzałem karte u kumpla ale u niego podobnie jak u mnie komp z tą kartą nie wstaje.Co mogło się stać?

może masz zintegrowaną karte którą należy wyłączyć ??

A może karta uszkodzona - sprawdź na 3 kompie.

Reset biosu na założonej karcie - komp odłączony od zasilania 230 V wyjmij baterię na 30 minut,włóż ustaw bios i zapisz Save i zobacz.

Jak masz kartę zintegrowaną i masz możliwość jej wyłączenia to wyłącz i zapisz Save lub przełącz tak aby bios uruchamiał kartę jako pierwszą np z AGP.

więc tak,rzeczywiscie mam zintegrowaną grafike na plycie ale ją wyłanczałem i ustawiałem na start z gniazda pci express,kolega sprawdzał karte na dwóch komputerach więc na 90% karta jest uszkodzona ,z tego co kumpel mi powiedział to procesor na karcie podziękował za wspólprace .Czy to możliwe ,żeby procesor się spalił tak sam z niczego,sciągałem chłodzenie z procesora i nie widac tam zadnych znaków spalenia.

jeżeli kolega sprawdzał na innych kompach i mówi że nie działa to należy uznać iż tak jest i pogodzić się ze stratą. Dla pewności pożycz ok kolegi jego kartę i sprawdź czy ona działa na twoim komputerze i zaktualizuj Bios płyty głównej.

bios jest najnowszy,mam jeszcze takie pytanko karta ma jeszcze około miesiaca gwarancji czy uznaja mi ja jeżeli ruszałem chłodzenie na karcie

nie masz nic do stracenia powinni uznać.

w miarę możliwości załóż fabryczne chłodzenie.