Problem z karta graficzną

Witam,Mam problem z karta graficzna PCI-E NVidia GeForce 6500 128mb dzisiaj a więc do rzeczy do tej pory miałem zintegrowana kartę z płyta główna Intel® 82915G/GV/910GL Express Chipset Family.Mam procesor Intela 2.8, plyta glowna Gigabyte 915 GA-81915ME , 512MB ramu, i zasilacz 230V. Dzisiaj podłączam ta kartę i podłączam do niej monitor nic monitor nie reaguje na to więc przełączam go na płytę główna wszystko jest oki instaluje sterowniki i znowu podłączam monitor do karty nic no to odinstalowuje wszystkie serowniki każdej karty i instaluje GF i nic… Nie wiem co jest dlaczego mi ta karta nie działa karta jest sprawna bo ma wiatrak który po podłączeniu chodzi. Co mam zrobić aby działał ??

Wyłącz w BIOS-ie zintegrowaną kartę graficzną (chociaż powinno zrobić się to automatycznie po włożeniu karty graficznej do złącza PCI-E).

Ewentualnie odszukaj w BIOS-ie pozycję Init Display First i ustaw w tej pozycji PCI-E.

Przed wyjściem z BIOS-u zapisz zmianę ustawień (Save & Exit Setup -> F10).

Wojtasion , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

A jest możne jakaś inna metoda na zrobienie tego bo ja to jakoś w Biosie nie chce się grzebać bo go popsuje jeszcze :stuck_out_tongue:

nie bój się grzebać w BIOSie, jeśli będziesz to robił z uwagą nic nie zespujesz, a gdyby nawet coś się stało to zawsze można przywrócić ustawienia domyślne

Najprostszą metodą jest zlecenie montażu nowej karty graficznej w serwisie komputerowym jeżeli nie chcesz poświęcić ośmiu godzin na studiowanie i nauczenie się na pamięć znaczenia danych funkcji BIOS-u. Wiedza jest w cenie. Zepsuć komputer samemu nie jest sztuką, sztuką jest go potem naprawić. :stuck_out_tongue: Przy okazji pytam, jakiej firmy posiadasz zasilacz? Jeśli jest słabej mocy to nową grafiką najprawdopodobniej zniszczysz sobie cały komputer. Nie straszę, lecz ostrzegam.

Dzięki Wszystkim Za Pomoc :smiley: Wszystko jest już OKI