Problem z kartą graficzną

Jako, że jestem świeżak :roll: w temacie znajomości wnętrzności :wink: komputera proszę o pomoc! Na dość wiekowym sprzęcie mojej mamuśki nie raz już instalowałem XP i nigdy nie było problemów a teraz udało się bodajże za 12 razem! bo za każdym razem podczas instalacji wyskakiwało 3mln błędów… gdy w końcu się udało to komp zawsze wykrywał kartę RADEON 9250 a teraz wykrywa RADOSŁAWA 9200 PRO Family (Microsoft Corporation) i RADOSŁAWA 9200 PRO SEC Family (Microsoft Corporation)… co może być przyczyną?? karta do kosza?? jak już pisałem jestem całkowity świeżak więc z góry dzięki za pomoc :slight_smile:

A płyta instalacyjna na pewno nie zepsuta?

Zainstaluj sterowniki z oficjalnej strony.

płytka czyściuteńka… ale nie wiem dlaczego komputer nie wykrywa mi tak jak zawsze RADEONA 9250 tylko 9200 #-o a nie wiem czy jest sens instalować sterowniki do tej gorszej wersji karty

Ale możliwe, że komputer Ci wykrywa gorszą wersję, bo nie ma sterowników :slight_smile:

On sam będzie wiedział jaką masz kartę najlepiej. Najpierw stery od płyty głównej, potem od grafiki.

Nie krzycz, opcja EDYTUJ i popraw.JNJN

Instaluj ster max Catalyst w wersji 6.5 bez CCC , nieraz sterownik tak wykrywa kartę - czyli wszystko gra.