Problem z kartą graficzną

Witam, otóż mam pewien problem. Zakupiłem dzisiaj nowe części do kompa do nowych gierek itd., ale jest jeden problem - sformatowałem dysk, zainstalowałem Windowsa i stery od płyty a potem od karty graficznej i po instalacji sterów od karty gdy ładuje się Windows to… ekran robi się czarny a światełko od monitora zaczyna migać… Instalowałem stery z płyty dołączonej do karty, nic. Zainstalowałem stery ze strony ASUSa, nic. Karta ta to: ASUS Radeon HD3650 AGP. Reszta części to:

ASRock Am2NF3

AMD Athlon II X2 245

coś jeszcze? chyba nie:p

proszę Was o pomoc

A jaki masz zasilacz ?

Chieftec 450W dopiero co kupiony dziś

Bios zaktualizowany do najnowszej wersji ?? podłączyłeś dodatkowe zasilanie do karty ??

  1. tak - dzisiaj zaktualizowany, tak to by komputer się w ogóle nie włączył

  2. tak zasilanie podłączone

zainstaluj stery dołączone do karty może to pomoże

Raczej to nie pomogło :slight_smile:

Dodane 15.08.2009 (So) 9:48

Dzisiaj spróbowałem w trybie awaryjnym skasować stare stery Drive Cleaner’em i ręcznie instalowałem stery z hotfixu 9.7, ale zawsze gdy wybierałem model płyty to pod koniec kreatora wyskakiwał mi błąd “Wykryto problem podczas instalacji sprzętu. Nie można odnaleźć określonego pliku”.

Dodane 15.08.2009 (So) 13:52

Jeszcze mnie niepokoi taka rzecz, może to związane z grafą - w menadżerze urządzeń znajduje się “PCI Device” i mam komunikat, że sterownik został nie zainstalowany, ale ja instalowałem wszystkie stery z płyty głównej (możliwe, że pod to jest karta graf. podłączona).

Dodane 15.08.2009 (So) 17:29

Problem jest z kartą graficzną lub jej sterownikami (chociaż karta działała na wcześniejszym zestawie…). Otóż podłączyłem GeForce’a FX 5200, zainstalowałem stery do niego i wszystko cacy działa.

Dodane 15.08.2009 (So) 20:08

Problem z głowy - zainstalowałem pierw 9.1 sterowniki normalne a potem Hotfixa 9.7 … wszystko działa :slight_smile: