Problem z kartą graficzną

Witam - to ponownie ja.

Zastosowałem się do wsześniejszych porad użytkowników forum ws. GF EN8800 GTS 320, ale temperatura zamiast zmaleć skoczyła z 52 do 58 - jestem załamany i potwornie zmartwiony, bo kosztowalo mnie duzo energii zaaplikowanie nowej pasty i przyklejenie nowych taśm na pamięci. Co może być tego przyczyną, skoro kurz wyczyściłem, pastę rozsmarowałem kartą plastikową. Problem był z pamięciami, bo ciężko mi się przyklejały i po pierwszym przyklejeniu sciagalem je zeby zdjac druga warstwe klejaca (przy jej sciaganiu odpadaly z pamieci). Czy to moze byc przyczyna tak wysokich temperatur ? Blagam pomozcie, bo az chce mi sie plakac z tego co tam narobilem - ************

EDIT :

Czy przyczyna moze byc to, ze po nalozeniu pasty zajalem sie sciaganiem tych oslonek z taśm ? Zajęło mi to około 15 min, czy pasta mogla w tym czasie np. wyschnąć ?

Hmm moze cos zle poskrecalesa ale wydaje mi sie ze 52 stopnie to jeszcze nie tragedia

Ale co ty tu piszesz czlowieku. Kto Ci jakiś głupot nagadał. Dopuszczalna temperatura pracy tej katry to 105 stopni. Ta karta normalnie może pracowac cały czas w temperaturze 80-90 stopni i to jest normalne. Chyba chcesz ją popsuć przez jakies dłubanie. Zobacz sobie w parametrach producenta a nie słuchaj co tu piszą niektórzy PSEUDO-ZNACZE-TEMATÓW.

Ok, sytuacja opanowana tylko mam 1 male pytanko : czy jesli na jednej pamieci odkleila sie tasma termo to czy moze ta pamiec ulec zniszczeniu/spaleniu ?

Karol23 , popraw proszę tytuł na konkretny, zgodnie z regulaminem forum oraz błędy. Na forum używamy polskiej pisowni. Radzę też zacząć panować nad słownictwem. Przeczytaj regulamin, którego znajomość i zobowiązanie do przestrzegania potwierdziłeś zakładając konto na forum.

Pamięć raczej Ci sie nie przegrzeje.