Problem z kartą graficzną

Witam wszystkich

Posiadam komputer o niżej wymienionych parametrach:

karta graficzna geforce 8800 GT gigabyte

Procek Intel Core 2 duo E6550 2.33 GHz

Pamieć kingston 2gb

płyta główna gigabyte P35C-DS3r

Myślę że podałem najważniejsze parametry które być może komuś przydadzą się do odpowiedzi na moje pytanie.

Od jakiegoś czasu zauważyłem ze gdy po ustawieniu jakieś gry np call of duty 4 na najwyższych parametrach to po jakimś czasie gra się zawiesza a jeszcze częściej na ekranie wyskakują różnego typu kwadraty trójkąty kolorowe, zaczyna obraz migać i gra sie zawiesza, przypuszczam ze problem jest z kartą graficzną ale czy da się coś z tym zrobić czy karta jest już to wyrzucenia? biorąc pod uwagę ze wcześniej takie zjawiska się nie zdarzały.

Pozdrawiam

Może po prostu się zaczyna grzać? Przeczyść kartę graficzną i zainstaluj najnowsze sterowniki… :slight_smile:

AlterEgo07 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Poza tym, na forum używamy polskich znaków (ż, ł, ć, ś, ą itp.). Proszę wyedytować swojego posta i poprawić co trzeba.

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika.

Prawdopodobnie karta się przegrzewa.

Wentylator w obudowie komputera zainstalowany? Jakikolwiek, może być też cichy wolnoobrotowy (np. Arctic Cooler), byle był.

Bo ten w zasilaczu nie ma szans wyciągnąć kilkuset W ciepła (60W procesor, minimum 150W grafika, do tego inne podzespoły) i ciepłe powietrze krąży podgrzewając podzespoły.