Problem z karta graficzna

http://t149.1paket.com/forum//index.php?showtopic=58515&pid=539918&st=0entry539918

w tym linku ^^^^ opisalem caly problem. chodzi o to ze usunelem pare wpisow w rejestrze i zeby to naprawic przeinstalowalem windowsa (win xp profesional) teraz juz dzialalo to co nie dzialalo przez usuniecie wpisow ale mam problem z karta graficzna. dziala na 100% ale nie moge instalowac do niej sterownikow pisze ze nie wykryto karty. nie moge grac w gry nie moge tez zainstalowac sterownikow do monitora (syncmaster 550s) moja karta to geforce FX 5200 wczesniej bylo wszystko dobrze a teraz nie wiem :confused: help

hehehe fajnie reklamujesz forum heheheh

Jakie instalujesz te sterowniki do tej karty - moze wejdz w moj kom-własciwosci - sprzęt- men urządzeń znajdz karty graficzbe i odinstaluj i zrób restart kompa

Ps Jezeli faktycznie pousówałeś wpisy to spróbuj albo cofnąc system albo skorzystaj z funkcji naprawy systemu

PS Napisz jakie te sterowniki instalujesz czy sa zgodne z zainstalowanym systemem 2 sprawa czy masz sterowniki do płyty jezeli tak to zainstaluj je

ehm wszedlem w tego menadzera ale nawet karty graficznej tam niema :expressionless:

sterowniki z plyty ktora mialem przy kupnie karty, najnowsze z neta i jeszcze kumpel mi powiedzial zebym zainstalowal forceware ale tez pisze ze : “Nvidia nie moze znalesc sterownikow zgodnych z aktualnym sprzetem. program instalacyjny zakonczy prace.” gdy instaluje zwykle sterowniki to pisze to samo. gdy odpalam grey to pisze "check if ur display drivers is installed correctly.

Re: juz jestem po reinstalu te wpisy sie chyba naprawily… i bardziej opisz jak to mam zrobic co napisales ^^

Tez tak kiedys mialem na starej Rivie zbyt dobrze to nie wrozy u mnie czasem pomagalo jak ja wyjolem i przeczyscilem i dobrze docisnalem to czasem przyjela steroniki tyle ze po jakims czasie je gubila i sie grac nie dalo to samo mi piaslo co U Ciebie, lecz moze u Ciebie dzieje sie co innego wyjmij karte wyczysc i wloz jeszcze raz

hmm bede musia poszukac tych sterow do plyty glownej ale musze najpierw sie dowiedziec jaka mam o.o tak stery sa zgodne z systemem

Złączono Posta : 08.11.2005 (Wto) 16:13

hahahhahahah naprawilem :smiley: dzieki szczegolnie dla maxa bo kazal mi zainstalowac sterowniki do plyty glownej :slight_smile: zainstalowalem zresetowal sie komp i pisze mi “wykryto nowy sprzet: geforce FX 5200” :smiley: zainstalowalem stery i wszystko smiga dobrze :slight_smile: masz ode mnie pochwale :smiley: