Problem z kartą graficzną

Witam. Wczoraj kupiłem laptopa ASUS K53TK-SX051V. Wieczorem utworzyłem grupę roboczę i przez wi-fi przenosilem pliki z pc na laptopa. W połowie przenoszenia dużego pliku zaczęły wyskakiwać okienka z biosem. Trwało to chwilę aż ekran się rozmazał całkowicie… wyłączyłem komputer. Po ponownym włączeniu rozdzielczość byla zmieniona i zobaczyłem w managerze wykrzykniki przy kartach pamięci. W tym laptopie są 2 karty i tak były wyświetlane. Jak jest teraz zobaczycie na screenach.

Była jeszcze karta RADEON HD 7670M 1GB

61555117351116567101.png

13093449315142143152.png

21401560769715836113.png

Czytalem gdzieś że może to być wina sterownikow x86 zainstalowanych na x64bit a mam na komputerze taki folder Pliki programow(x86)

Kupiłem w Media Expert. Na 5 płytach dali mi komplet 5 sterownikow jednak nie są one osobno lecz połączone w jedną calość, są podzielone jakby na częśći na każej plycie jest plik ASUSDVD1 itp.

Proszę o pomoc. Dzięki

Może pościągaj najnowsze sterowniki ze strony producenta.Te na płytach pewnie są mocno przestarzałe.

Postanowiłem użyć opcji przywracania systemu… jest jeszcze gorzej. Po “Zapraszamy” pojwia się czarny ekran :confused: Gdy go wyłącze jest opcja trybu awaryjnego gdy ją włącze odpala jaby wyn 98 i nic tam nie mogę zrobić ;/

Chyba jade dzisiaj do media expert

EDIT

Nie wiem jakim cudem ale problem naprwił się sam… po którymś włączeniu wszystko wróciło do normy :wink: