Problem z kartą graficzną

Witam!

Dzisiaj zakupiłem sobie nową kartę graficzną - GeForce nVidia FX 5200 128 mb TV.

Sciągnąłem najnowszy sterownik ze stronki nVidii, wszystko działa glanc. Włączyłem sobie grę - PES 5, a tu zonk… Cała gra była w czerwonym odcieniu, widziałem litery itp… ale wszstko było czerwone, ekran lekko się trzęsł… Gdy wziąłem Exit, wyskoczyło to okienki - Are you want to exit the game Yes/No, w ogóle go nie widziałem, widzałem tylko połowę ramki po przekątnej przeciętej, ale litery w środku żadnej…

Pomóżcie, czy to wina karty czy czegoś innego? A moża ta gra “gryzie” się z tym modelem karty… Co powinienem zrobić??

Zobaczcie to, screen z Flight Simulator - A century of Flight.

blad3ry.th.jpg

Chodzi mi np. o to czerwone tło za Cessną, tam zawsze jest niebieskie ( taka imitacja nieba ). Cessna zamiast biała z niebieskim paskiem - jakaś dziwna… Do tego jak po raz pierwszy w Safe Mode uruchomiłem tą gre to działała normalnie, ale STRAAAAAAASZNIE muliła - tzw. slajdy zamiast gry, mimo to, że na karcie GeForce 64 mb chodziła płynnie…

Jeszcze jedna dziwna BAARDZO rzecz…

na tym screenie widzicie w prawym dolnym rogu, 2 ikonki dalej od zegarka ikonę nVidii?? Za każdym razem jak na nią 2 razy kliknę prawym, to ekran na sekundę robi się czarny, a potem normal…

powiedzmy szczerze, kupiłeś najgorsze co kupić mogłeś :!:

ta karta ma problemy z nowymi sterownikami, miałem ją do niedawna i dobrze działała do wersji sterownika 66.93 :slight_smile:

najlepsze drivery do tego geforce`a to 56.72 :slight_smile:

kupiłeś ■■■■ i tyle :frowning:

super… ale poczekaj - ty males tet same problemy co ja?? czy te sterowniki rozwiaza mój problem?

powinny zniknąć te “przebarwienia”, ale nie spodziewaj się rewelacji ta karta nadaje się tylko i wyłącznie do biura

nieco za tym, co pisał duchu, zamieniłem kartę na ATI Radeon-a Gigabyte 9250 R925 Series Graphics Accelerator / AGP 8x, 2 view, 128 bit, 128 DDR, DVI-I, i mam taki problem:

ja z radkiem 9250 mam inny problem… np. jak przegladam mozille czy explorer-a, to jak zjeżdżam w dół strona jakby sie odświerzała, źle to wygląda… tak jakby spływała z góry na dól…

mógłbyś wrzucić skin tutaj :roll:

może spróbuj nowszych catalystów :-k (sterowników)

Muki Ty to masz albo pecha w wyborze kart, albo wyjątkowo wrednego sprzedawcę który wciska Ci karty które nie mają już większej przyszłości i nadają się tylko do pracy biurowej. Owszem ten radek jest nieco lepszy ale jeżeli ma ci posłużyć przynajmniej jeszcze pewien okres czasu pomyśl o Radeonie co najmniej 9550.

a czy możliwe jest to, że karta wadliwie działa z powodów np. napięcia??

to znaczy :roll:

co masz na myśli

Siema mam problem z grafika A konkretnie to z Radeonem 9600 wszystko chodzi dobrze ale jak właczam np.NFS MW to zwiesza mi sie komp albo wyłacza mi sie monitor co to moze byc na starej grafice normalnie chodziło