Problem z kartą graficzną :(

Witam od dłuższego czasu mój komputer stoi nieruszany, ponieważ nic nie wyświetla się na monitorze. Podłączałem już dwie karty graficzne do płyty głównej i nic nie pojawia się na monitorze. Jest tylko czarny ekran tak jakby brakowało sygnału od karty graficznej. Co może być przyczyną?

Moja płyta główna to : GIGABYTE GA-945P-S3

Proszę o pomoc chciałbym w koncu uruchomic ten komputer. :frowning:

rozumiem, że komputer normalnie się włancza tylko się nic nie wyświetla na ekranie?

jaki masz procesor?

podaj pełną specyfikacje komputera łącznie z marka i mocą zasilacza

to nie musi być wina karty graficznej

czy po podłączeniu i uruchomieniu komputera komputer reaguje coś pika? wiatraki się kręcą?

Nie wiem jaki mam procesor. TO jest komputer PROcomp. Nie moge doczytać się więcej ostatni raz uruchamiałem go roku temu i do tej pory to samo. Wszystko ładnie śmiga nic nie pika wentylatory się kręcą. Pika tylko wtedy gdy wyjme kartę graficzną a jak jest to nie pika ale i tak nie ma nic na ekranie, tylko ciemność. Uruchamianie jest w porządku tylko czemu nic się nie wyświetla? :frowning:

no właśnie z tym ładnie śmiga to bym nie powiedział

mi ostatnio niby też śmigały a nic się nie uruchamiało czarny ekran nic nie pikało a się okazało że padł zasilacz

przyczyną też mogą być ramy lub płyta główna

jeśli masz więcej niż jedną kość ram to wyjmij raz jedną raz drugą zobacz czy coś się zmieni

Zasilacz i ramy są w porządku bo już wcześniej sprawdzałem.

No to zostały Ci już tylko dwa elementy do sprawdzenia. Procesor albo płyta główna i znajdziesz winowajcę sytuacji.

a wyciągnij na kilkadziesiąt minut baterię, może to pomoże

d4mi4n ,

Proszę zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.