Problem z karta graficzna

(Baniajr) #1

Ostatnio przeinstalowywalem windowsa i zauwazylem ze po zrobieniu tego wszystkie filmy filmiki i czesc gier przestala mi prawidlowo dzialac tzn.bardzo mocno w filmach skacz i scina sie animacja. Oczywiscie zainstalowalem sterowniki do karty graficznej i sciagnalem kodeki ale nic nie pomoglo....moge dodac ze moj model karty to Radeon 9250

(Kamilsz 15) #2

moze zbyt duzo tych kodekow zainstalowales?

(Baniajr) #3

hmm od zbytniej ilosci chyba nic sie nei stanie…a wogole to sciagnalem kilka pakietow kodekow i instalowalem kazdy po kolei i nic…

(Dew Z) #4

SPOKO :o !!

Odinstaluj dokładnie wszystkie kodeki i zainstaluj to.

Złączono Posta : 11.03.2006 (Sob) 12:18

…a co do Twojego problemu przeinstaluj jeszcze sterowniki na najnowsze lub podaj model i producenta karty graficznej to dam Ci dokładny link do sterowników.

(Baniajr) #5

hm nie jestem jeszcze takim debilem i wiem ze nie mozna wszystkiego instalowac…przeciez mowie ze sciagnalem kilka pakietow i po kolei kazdy z osobna testoawalem i nic…; /…

Złączono Posta : 11.03.2006 (Sob) 13:06

przeinstalowywalem sterowniki na najnowsze i kodeki tez i nic…a podalem wczesniej swoaj karte Radeon 9250…problem musi tkwic chyba w czyms innym ale nie wiem w czym…;/

(Dew Z) #6

Nic takiego nie ma w poście, że niby z osobna. Więc następnym razem określaj się dokładniej.

Złączono Posta : 11.03.2006 (Sob) 13:26

nikt nie będzie się domyślał jak i co robiłeś…

(Baniajr) #7

no dobra okej przeprasam moj blad… ale teraz jak zainstalowalem te kodeki ktore mi podales to wogole przestal mi obraz dzialac…

(Dew Z) #8

A czy odinstalowałeś wszystkie inne ?? Jeżeli odinstalowałeś to nie ma bata, żeby coś Ci nie działalo.

(Baniajr) #9

hm mozliwe ze zle sterowniki do karty graficznej zainstalowalem bo te z oryginalej plyty nie chca chodzic bo bledy wyskakuja wiec sciagnalem z interenetu