Problem z kartą graficzną

Musiałbyś kupić, jakaś znośna 450/500W, a to koło 150 zł, czyli na kartę zostałoby Ci… 150?

Przy Twoim obecnym komputerze poziom 1050 / rx 560 to naprawdę max.
Nawet 1050 TI, gdybyś kupił, nie rozwinie skrzydeł przez procek, będzie trochę lepsze, ale i tak straci sporo. Jeżeli stać Ciebie… bierz lepsze… :wink:

Pytanie ile masz i ile chcesz wydać.
Gdybym miał wybór 1050TI, a 1050 + dodatkowe 4 GB RAm, to brałbym w ciemno 2.

Jest progres są napięcia na karcie i na pci? Co może być źle?

Nie ma… nadal są uszkodzone.

… zamiast bawić się w napięcia podłącz w innym komputerze i masz sprawę czystą: wstanie-> problem w płycie Twojej, nie wstanie-> śmietnik. Ta karta jest naprawdę mniej warta niż 2h ślęczenia nad nia (liczę po płacy minimalnej). Nawet jakbyś wypiekł i naprawił, to znowu poleci, to trup.

Mi wystarczy a niema kasy żeby kupić nową. Popiołem jeszcze inna i też nic tak samo karta sieciowa, a płyta nowa

… a była zafoliowana i zaplombowana fabrycznie? Ich się od 8 lat nie produkuje, nie ma nowych płyt na te podstawkę. Same używki

… a skąd taki wniosek? Na starej płycie też nie działała karta, ten drugi ATI/Radeon też nie działa na tym złączu jak mówiłeś.

… tylko karta niekoniecznie musi uznać ten argument i zechcieć działać, w zasadzie prawie na pewno jej to nie interesuje. :wink:

Weź po ludzku kartę idź do sąsiada/kolegi i poproś o włożenie na 5 minut do komputera, inaczej za cholerę nie dojdzie się co jest walnięte, a najprawdopodobniej jest karta. Ten sprzęt jest tak wiekowy, ze tam praktycznie wszystko może być uszkodzone. Kupisz 3 “nową” płytę, 2 zasilacz i będziesz dalej kombinował od końca…?

Teraz to serio progres całą noc bez prądu płyta była i uwga jedno pci działa bo pc widzi kartę grafiki może wymienię zasilacz na coś mocniejszego

Nie masz pieniędzy a chcesz kolejną kase wydawać…?
350 W Chieftec powinien, o ile nie kupiłeś jakiegoś “używanego nowego 10 letniego leżaka” wszystko pociągnąć z palcem w…

Powtarzam: sprawdź kartę, nie wierze by wszystkie pcie na 2 płytach nagle odmówiły współpracy.
No, ale jak masz pieniądze na dalsze naprawianie na czuja … Twoja decyzja, ja już nie wypowiadam się aż usłyszę co z karta na 2 pc. :wink: