Problem z kartą graficzną

Witam jak wiecie nie dawno jakieś 2 tygodnie temu kupiłem sobie używanego Gigabyte RX 570 4gb i na początku było wszystko ok i nadal jest tylko czasami po prostu jak włączam grę zaczyna mrugac obraz albo wywali calkowicie i dopiero po czasie powróci. Czy karta jest do oddania na gwarancję czy jest jakieś wyjście

Na początek wrzuć jakiś stress test karty , i dopiero się zobaczy.:

Strzelam w sterowniki, zasilacz lub coś.

Podaj zasilacz, bo to najpewniejsze, później sprawdź u znajomych, a później szybko serwis. :wink:

Zasilacz nowy silentiumpc Vero l3 500w

Lub coś to ja wiem

Pomyśl co ostatnio aktualizowałeś.

Sterowniki jednak po każdej aktualizacji problem na chwilę ustąpił po czy znów to samo

Z żadną inną częścią nie może być problemów ponieważ to są części nowe

Przywrócę ustawienia fabryczne komputera bo może coś po starej karcie zostało i tak dalej

… raczej połasiłeś się na 100 zł taniej, a nie wybrałeś nówki ze sklepu, i teraz masz. Nie zdziwiłbbym się gdyby właściciel dlatego sprzedał. :wink:

1 polubienie

Mam gwarancję więc nie mam się co stresować więc ja nie mam żadnego problemu

A jak już to 2 stówy taniej

Gwarancja nie obejmuje np. uszkodzenia przy wymianie pasty lub przypalnia w piekarniku. :wink: Zawsze gwarancja jest plusem, ale z używką nigdy nie masz 100% pewności co robiono i jak. No i 2 tygodnie masz bez komputera, bo masz ryzena bez gpu…

Tak jednaK kartę kupiłem 13 dni temu na allegro więc jednak gdyby nie bylo gwarancji obejmuje mnie 14 dniowa ochrona kupującego więc gdyby gwarancji nie było oznaczałoby to że produkt jest niezgodny z opisem no i właściciel musiałby przyjąć kartę

Daj link do tej karty na Allegro.

To jest od osoby prywatnej
https://allegrolokalnie.pl/oferta/gigabyte-rx-570

Rozmawiałeś ze sprzedającym?

Tak powiedział ze on z tym nie miał żadnych problemów

Czym przetestować kartę bo ustawienia fabryczne przywróciłem