Problem z kartą graficzną

Witam! Nowy komputer a już problem. Nie moge zainstalować karty graficznej! Jest to najprawdopodobniej GeForce 6600GT PCI. W menadżerze urządzeń nie zainstalowane jest: Inne urządzenia typu mostek PCI, Kontroler wideo, Kontroler wideo (zgodny z VGA). Próbuje to zainstalować ale nie daje rady (nie mam płytki). Ściągałem ze stronki NVIDI sterowniki - detonatory, Forcewar, a także Omegi. Nic nie chce złapać mi tej karty. Prosze o pomoc!!

Najprawdopodobniej? To nawet sam nie wiesz jaką masz kartę :x

Opisz dokładnie co się dzieje

Więc - instaluje sterowniki albo mi wyskakuje okno że sterowniki nie obsługują tego sprzętu (teraz już jestem pewien że jest to GeForce 6600GT)! Skanowałem różnymi programami komputer typu Everest, ale nic mi nie pokazał. Tak jak by ta karta nie istniała, a przecież do niej mam wpięty monitor :o

Do kompa dostałeś płytkę ze sterami na CD - odpal i wgraj stery do płyty głównej,restart kompa.

Zrób czystkę w systemie po sterach karty grafiki tak,restart kompa:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=9838

Sciągnij ster i instaluj - do XP:

STER

Nie było by problemu, gdybym miał tą płytke, ale jej nie mam! :x :frowning:

A gdzie masz.

Weź program Everest i poda co za płyta główna i jakie ma podzespoły.

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=93&id=1183

JNJN - napisałem wszystko! Skanowałem Everestem i mi nie pokazał karty graficznej!

Złączono Posta : 06.07.2006 (Czw) 14:29

Dobra, postaram sie to sam załatwić. Poprosze paru kolegów może mi pomogą, jeśli nic z tego nie wyjdzie to będę tu jeszcze pisał. Dzięki z góry za trud i zaangażowanie :slight_smile: Elo ; ]

A ja pisałem abyś podał co to za płytę główną masz.

Zrób czystkę po sterach w systemie - wszystko pisze.

Menadżer urządżeń i odinstaluj wszystko co karta grafiki - ma być pusto i restart kompa i niech system XP zainstaluje do niej stery.

Ściągnij ster i instaluj.

Więc mam Gigabyte GA-K8N51PVMT-9 ; ]

A może Ty nie masz osobnej karty - tylko korzystasz ze zintegrowanej karty grafiki na płycie głównej - sprawdź to.

Tu masz wszystkie stery do płyty.

STERY

Płyta

Sterownik karta zintegrowana

Mam już wszystko dzięki wielkie!! :slight_smile: Załatwiłem sobie płytki już właśnie mi je przed chwilą dostarczono. Dzięki za fatyge :slight_smile: Wszystko już okej. PozdrO ; ]