Problem z kartą grafiki - krzaczenie

Witam, mam problem z kartą grafiki, problem może to za dużo powiedziane. Otóż od czasu do czasu zdarzają mi się artefakty, dokładniej krzaczenie polegające na pojawianiu się poziomych, nierównomiernie rozłożonych linii koloru brązowego, czasem do połowy monitora / zawsze od prawej strony/ czasem na całym, trwa to krótko 3-5 s i potem wszystko ok. Sterowniki odpadają praktycznie wszystkie wersję przetestowałem, zasilacz, pamięć ok. Nigdy się to nie dzieje w grach / dziwne? / tylko przy normalnej pracy kompa. Osobiście podejrzewam jakieś zakłócenie bezpośredni działające na monitor. Ale proszę o sugestie.

Karta grafiki: GF FX 5200 Ultimate System, sterowniki: 66.72

Zasilacz: Chieftec 350 W

Procesor: Athlon 2200+

Pamięć: 2x256 KB Twinmos

MOBO: A7V600 - X

SPrawdź czy ci się karta nie grzeje.

zainstaluj wersje 56.72 sterów. Karta kręcona?

temperatura karty w porządku, zresztą trudno wyczuć bo ma wiatrak, ale wydaje mi się, że tak / gpu i pamięci chłodne na dotyk ok 35 st. / , krecona kiedyś była ale to 2 lata temu jak ją kupiłem, sprawdzałem ilę można z niej wyciągnąć, ale tylko na krótko i przez 2 lata było wszystko ok., sterowniki 0d 4xx do najnowszych przetestowałem i raczej z tym nie jest to związane, dziwne, że problem jest kiedy karta najmniej jest obciążona bo przy grach nic takiego się nie dzieje

Złączono Posta : 23.12.2006 (Sob) 19:17

to wszystko się dzieje do 1 godziny po uruchomieniu kompa potem choćbym go używał 10 godzin jest ok., problem chłodzenia raczej wykluczam bo mam dwa dodatkowe wiatraki, pod dyskiem, który też chłodzi grafikę i drugi na tylnej ściance