Problem z kartą LEADTEK WinFast 7600GT AGP 8X 256MB DDR3 TV

Mianowicie 3 DNI temu zakupiłem ową kartę, dzień pochodziła w miarę (kilka razy zawiesił sie kom), no a na chwilę obecną już mnie to drażni…

Komputer chodzi sprawnie przy zwykłym użytkowaniu (poczta, informacje itp), nie wyłącza się nie zawiesza, no a jeśli chcąc coś zagrać lub robić więcej rzeczy na raz zawiesza się;/ Był taki moment iż zawiesił się nawet przy ładowaniu sterownika;/. Jaka może być tego przyczyna? Karta przegrzewa się? Zasilacz słaby? Czy może karta zepsuta?

PS. NA byłej karcie czyli fx 5500 256 nie było takich problemów…

płyta główna: asusa P4P8X - Chipset intel i865P

zasilacz firmy HEDEN 400w model PSX-A968P

1024 mb ram (PC 3200 DDR SDRAM)

Procek P4- 2.8

dysk 160 gb

a sie przegrzewa, ile ma stopni w stresie?

zasilacz za slaby - to urzadzenie bylo dobre przy poprzedniej epoce, gdzie liczyly sie linie 3.3v i 5v - dzis liczy sie 12v i wlasnie z niej ciagnie tez karta (potrzebuje dodatkowego zasilania)

a napiecia jakie? choc to pewnie pytanie retoryczne… 8)

z tanich zasilaczy - delta, forton/fsp lub amarox, modecom MC (nie feel)

tu masz tania delte z 3-letnia gwarancja -> http://allegro.pl/item797475989_zasilac … xsata.html

Temperaturę, napięcie podam w godzinach ok 20:00( muszę niestety lecieć)

A noi zauważyłem, że jeśli odłączę złącze zasilania (4 nóżkach) i karta ciagnie tylko z AGP to komputer chodzi bez zarzutu…

Czyli to jednak wina zasilacza? Po podłączeniu zasilania karcie napięcie jest zbyt male aby zaspokoić inne podzespoły, tak?

na to wychodzi, ale nie napiecia mu brak a mocy, watt’ow 8)

Juz jestem:)

80c9eac044ddd6fe.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/80c9eac044ddd6fe.html

Znajdują się wszystkie szczegóły

a jakie?

w idle mi nie potrzebne odczyty, bo jak sam piszesz jest OK 8)

poza tym, to tylko odczyty z programow - chyba widzisz roznice nawet w ich wartosciach, podasz trzeci, to i on inaczej pokaze…

czyli podsumowując…

Nowy zasilacz, + ewentualnie chlodzenie?

zasilacz mozesz pozyczyc od kogos i sprawdzic…

ale wszystko wskazuje na to, ze jest to wina zasilacza, czy chlodzenia - nie wiem, bo programy pokazuja dobra w miare temperature 8)

Witam poraz kolejny:)

Kurcze zakupilem zasilacz a problem całkiem nie zniknął;/ mianowicie po podłączeniu zasilacza

karta służyła mi do późnego wieczora nie zawieszając sie, lecz nazajutrz problem znów się pojawił lecz nie na taka skale jak bez zasilacza… Wyłącza sie w zależności od humoru;/ chyba… np w ostatnia sobote resetowała się dość często lecz w niedziele sluzyla mi od wczesnego ranka do późnego wieczora jak by nigdy nic… Czym to może być znów spowodowane? Niekiedy daje sie odczuć ze komputer jest jakby niestabilny. Zauważyłem również ze niekiedy podczas większego przeciążenia nie zawiesza sie lecz traci jakby sygnal i monitor gaśnie, a komputer pracuje tak jak pracowal…

Dodane 18.11.2009 (Śr) 17:13

Czy jest ktoś w stanie mi pomoc?