Problem z kartą MicroSD`

Witam

Mam problem z kartą micro SD. Mianowicie nieda sie jej otworzyc komputer z systemem Windows XP prof. zaleca formatowanie , Z Ubuntu 7.05 niewidzi jej wcale , Motorola E398 tez niewidzi karty, Apartat cyfrowy chce formatowac ale jakis błąd wyskakuje.

Niewiem co sie dzieje na kompie otwieram karte przez czytnik ( karta jaką posiadam http://allegro.pl/item196108699_goodram … slask.html)

Co mam z tym zrobić ??

Z góry dzienkuje

Skoro w aż tylu miejscach i sposobach nic się nie daje zrobić to prawdopodobnie jest uszkodzona i nadaje się do oddania/wyrzucenia. Spróbuj jeszcze na innym komputerze, ale nie wróże pomyślności.

Tylko reklamacja, wymiana, kosz. Ja tak miałem z MMC.

To jeszcze spróbuje bo jak mówiłem to na Xp powiedziało ze format ale jak niepójdzie to reklamuje :frowning: :frowning: znów ok 2tyg w plecy

Karta jest uszkodzona REKLAMACJA

Zdjęcia spróbuj odzyskać programem Digital Image Recovery jest skuteczny w takich sytuacjach. Natomiast niezawodnym sposobem na przywrócenie do stanu używalności karty pamięci w opisanym przez Ciebie przypadku jest jej sformatowanie w aparacie innej marki niż Twój, ale w którym stosowane są takie same karty. Jedynym minusem tej operacji jest ewntualna utrata funkcji panoramy jeżeli takową karta posiada. W sklepie napewno bedą wiedzieli w których markach są jeszcze stosowane karty takie jak Twoja i “zagrożeni” reklamacją na pewno bez oporu zrobią format. Jest jeszcze jeden sposób, “na zapałkę”, przy otwartej pokrywie kieszeni na kartę, zablokuj zapałką czujnik zamknięcia pokrywy i dopiero wtedy włóż kartę i spróbuj ją wtedy sformatować. Powodzenia, pozdro.