Problem z kartą pamięci MicroSD w Nokii 5200

Witam!

Mam problem z kartą pamięci… Pewnego dnia za pomocą kabla USB podłączyłam telefon z kartą i przesyłałam sobie różne filmiki, piosenki itp. Nagle wyskoczył mi napis, że karta jest zapełniona, a było na nie całkiem sporo miejsca. Więc zakończyłam całą operację i chciałam pousuwać trochę, niepotrzebnych już plików w telefonie. Gdy chciałam wejść w kartę pamięci pisało, że karta jest niesformatowana, więc chciałam ją sformatować, lecz nie było takiej opcji w telefonie, a kiedyś raz ją już formatowałam… Jeśli ktoś coś wie na ten temat to proszę o pomoc! Najlepiej, jeśli dałoby się odzyskać te dane z karty, ponieważ są dla mnie ważne. Czekam na pomoc!

Nie jestem pewien ale chyba pozostaje tylko wysłanie danych przez Bluetooth na inny telefon i sformatowanie karty pamięci z poziomu komputera.

Spróbuje tak zrobić.

Dam znać o efektach i dziękuje za starania :slight_smile:

W Nokii E50 (s60v3) wystarczy podłączyć telefon do kompa przez USB i zgrać dane ale na innym kompie bez oprogramowania do tego telefonu - jest przecież widziany jak USB. Ewentualnie przełożyć SD do jakiegoś czytnika lub modemu USB i tam próbować z czytać. Być może system plików to FAT32 więc nie powinno być problemów. Sformatujesz też ją sobie na kompie.

Dziękuje za pomoc :slight_smile: Jakoś udało mi się :slight_smile: Jeszcze raz dziękuje wszystkim :wink: