Problem Z Karta Pamięci MMC czy jest zepsuta?

(Kolega 17) #1

witam!

mam taki jeden problem... a więc:

mam telefon nokie 6230i i do tego kartę pamięci mmc 1gb pewnego dnia wgrałem na nią kilka mp3 filmików itd... i śmigała dobrze aż pewnego razu chcę coś wgrać na kartę i się nie da... chcę coś usunąć z karty także się nie da... próbowałem ją farmatować i także się nie da... ale dane które są na karcie mogę przenieść na telefon, a takze mp3 zapisane na karcie da się normalnie odtworzyć... więc mam pytanie czy to karta pamięci jest padnięta? da się ją jakoś naprawić? czy może to jakaś inna wada?

(JNJN) #2

Sprawdź ją w czytniku czy da radę ją sformatować na FAT/FAT32 lub w innym telefonie/urządzeniu.

Możliwe że uszkodzona.

(Mar 147) #3

może jest zabezpieczona przed zapisem?? odpowiada za to taki mały suwaczek z boku karty. koło niego widnieje napis LOCK :slight_smile:

(Kolega 17) #4

włożyłem ją do aparatu i chciałem sformatować także się nie dało na komputerze ani w laptopie w czytniku...

nie ma żadnego suwaczka :wink:

(Pinio150) #5

mar147 mam karte od telefonu Memory Stick i nie ma w takiej karcie rzadnego suwaka. Chyba pomyliło Ci sie z dyskietka lub PEN DRIVER-em. Tam jest taka zasuwka, ale nie w Karcie MS

:x

Mi sie wydaje ze cos w telefonie pogrzebałes, i w telefonie to zablokowałes. Takie jest moje zdanie. Wejdz w ustawienia i przeszukaj wszystko co moze miec zwiazek z karta. :lol:

(Kolega 17) #6

Mi sie wydaje ze cos w telefonie pogrzebałes, i w telefonie to zablokowałes. Takie jest moje zdanie. Wejdz w ustawienia i przeszukaj wszystko co moze miec zwiazek z karta. :lol: