Problem z kartą pamięci od aparatu

Jako, że jest to pierwszy mój post to chciałbym sie przywitać =P~ Jeżeli wybrałem zły dział to nie zamykajcie go, tylko przeniescie.

Więc sprawa wygląda następująco.

Kiedyś tam , któregoś pięknego dnia podłączyłem aparat pod kompa aby zgrać sobie zdjęcia. Aparat był podłączony jakiś czas , gdy nastepnym razem wszedłem na karte dotychczasowe zdjęcia zmieniły format na JP.g nie wiem dlaczego. nastepne juz zrobiopne zdjęcia wyswietlały się ok.

za jakis czas znowu podłaczyłem zeby zgrac zdjecia, a tutaj zonk tak jakbym nic nie miał na karcie, żadnych zdjęć nic tylko folder 100Olymp utworzył się na nowo i był pusty pytanie moje co się z tym mogło stać, czy jest szansa na odzyskanie pozostałych zdjęć.

PS. załączyłem program Recuva i wykrył mi niektóre zdjęcia ale to jeszcze nie wszystkie, te na ktorych mi najbardziej zalezy akurat nie ma.

Prosze o pomoc.

Spróbuj programem Easeus Data Recovery ze strony http://www.giveawayoftheday.com/easeus- … ard-5-0-1/ - przez jeszcze kilka godzin można mieć za darmo i legalnie pełną wersję.

uffff najprawdopodobniej uda sie odzyskac chciane przeze mnie zdjecia. tylko jedno po wyszukiwaniu jak dac odzyskiwanie ?

http://pl.tinypic.com/r/2gui8ag/6

Select - Next i wskazujesz miejsce docelowe, np. dysk twardy gdzie mają być zapisane odzyskane pliki.

ok a co ze zdjeciami, na ktorych jest brak podgladu ?

edit. odzyskałem niby zdjecia do folderu a jak włąączam podglad do nieprawidłowy format ;((((

Odzyskaj to co się da, pewnie część zdjęć zostało uszkodzonych/nadpisanych i na to nic nie poradzisz.

edit. odzyskałem niby zdjecia do folderu a jak włąączam podglad do nieprawidłowy format ;((((

a jak włączam na nowo to juz mi nie pokazuje tych zdjęc ;(((((