Problem z Kartą pamięci


(Adi1525) #1

Witam.

Mam taki problem mam kartę pamięci micro SD 2 GB i jak ją podłączam do komputera przez czytnik kart to wyskakuje okienko "włóż dysk do stacji dysków". Kartę normalnie odczytuje telefon bez żadnych problemów, czytnik inne karty pamięci też normalnie odczytuje :? proszę o pomoc.

Z góry dziękuje.


(Adalbert) #2

Możesz przeinstalować sterowniki?


(Adi1525) #3

Ale to raczej nic nie da bo ja podłączałem to u kolegi na komputerze i też nie odczytywało :?


(Adalbert) #4

A z innymi kartami micro SD też tak się dzieje?


(Adi1525) #5

Nie, każda karta normalnie wchodzi tylko z moja nie;/. A i jak podpinam kartę do telefonu i podłączam kablem to normalnie kartę odczytuje.


(Adalbert) #6

Od zawsze tak było, czy od jakiegoś momentu? Masz jeszcze tę kartę na gwarancji?


(Adi1525) #7

dziej mi się tak od jakiegoś czasu ale jak ją kupiłem to normalnie działała.A ja na to gwarancji chyba nie mam bo to na allegro kupiłem, ale postaram się poszukać opakowania po tym.


(Adalbert) #8

A pamiętasz jakieś konkretne wydarzenie po którym zaczęło się tak dziać, czy stało się to z dnia na dzień, bez zauważalnych czynników i działań zewnętrznych?

To, że kupiłeś na allegro nie oznacza, że gwarancji masz nie mieć. Poza tym pudełka też raczej mieć nie musisz, znajdź tylko jakiś paragon/fakturę/kartę gwarancyjną.


(Adi1525) #9

no właśnie nie zauważyłem niczego;/ a jakiś paragon będę miał tylko muszę poszukać. A mogło to się stać przez jakiegoś wirusa?? Bo ja czasami dużo rzeczy na to pobierałem


(Adalbert) #10

Móc mogło, ale jakoś nie słyszałem o takim przypadku.

Możesz spróbować sformatować tę kartę (spod Windowsa, spod telefonu i http://hp-usb-disk-storage-format-tool. ... ormer.com/) i jeszcze użyć http://www.searchengines.pl/index.php?s ... ntry369724 ale jak to nie pomoże, to jeżeli bezpośrednie podłączenie jest potrzebne, to ślij na gwarancję, albo czekaj, aż ktoś inny Ci pomoże, bo mi się już pomysły skończyły. :slight_smile:


(Adi1525) #11

Aha Oki zobaczę dzięki za pomoc.