Problem z karta pamięci

Dzień dobry, w wideorejestratorze mam kartę pamięci która zgrywa nagrania, działała dopóki nie podłączyłem jej pod dość leciwego laptopa, po prostu przestała reagować, wykrywa ją, pojawia się jako dysk ale nie widać nic poza tym, przy próbie wejścia ładuje się ale nic poza tym, przy próbie sformatowania występuje błąd że nie da się sformatować, pobrałem program do formatowania kart sd z nadzieją że to zaskoczy ale też nic się nie dzieje, wykrywa i klops, co się stało? zostaje kupno nowej? nic nie było wgrywane na te kartę z laptopa, zrzucić chciałem nagranie i potem nie szło już w nią wejść…

A jakiej firmy jest ta karta?

Spróbuj poprzez polecenie chkdsk.
Podłącz kartę do komputera i sprawdz pod jaką literą jest widoczna.
Potem otwórz wiersz poleceń (administrator ) i wpisz
chkdsk x: /f gdzie x to litera pod która karta jest widoczna.

P.S. Nie dla ciebie ten wpis sorry ale nie chce mi sie juz tego zmieniać

Sformatuj w rejestratorze ,sprawdź na innym kompie ,wywal jeśli nic nie pomogło !

samsung evo plus 128gb

Wypluło " The type of the file system is RAW. CHKDSK is not available for RAW drives. "

Karta działała bez problemu, nie mam jej nawet zbyt długo, podłączyłem pod laptopa i zrobił się trup jakby zjadł ją jakiś covirus…

Ps; mogę prosić o podpowiedz jak się łączy posty bo zrobiłem 3 i nie połączyło w 1 :confused:

Chcesz wyciągnąć dane, czy spróbować przywrócić kartę do działania?

https://www.easeus.com/resource/chkdsk-reports-raw.htm
Czytaj i spróbuj.

Pewno czytnik nie obsługuje kart sdxc i stąd uszkodzenie struktury tablicy partycji.

Próbowałem przywrócić ja do życia

Nie rozumiem zbytnio co masz na myśli, nie raz zgrywałem dane na PC, ostatni raz odpaliłem na laptopie i przestała działać i tu i na PC :slight_smile:

Dzięki, sprawdzę aczkolwiek zamówiłem już nową

Jak używasz cytowania, to się nie robią 3 odpowiedzi, wtedy cytujesz około zdania i każdy dostanie powiadomienie, że o nim wspominasz i się można połapać na co odpowiadasz.

Można też zbiorczo odpowiadać i na podstawie ikonki “1 nowy post w wątku” pewnie zajrzą osoby zainteresowane.