Problem z kartą satelitarną

Jak włączam program ProgDVB (do oglądania kanałów z karty satelitarnej) wyświetla mi sie error o treści: Cannot load device and connect network provider.

i o co tu chodzi? co zrobić żeby mi tuner działał dobrze? jest ustawiony na hotbirda to pewne, konwenter też jest dobry. To czyli coś z kartą. tylko co. pomóżcie prosze

Nie może odnaleźć sieci lub prowaidera(tak z grubsza). Spróbuj się dowiedzieć czy prawidłowo jest wpisany rodzaj konwertera. Nie odbiera części kanałów czy nie odbiera nic?. Czy konwerter jest zasilany możesz sprawdzić mierząc napięcie na gnieździe “F” karty. Powinno być ok. 13.5V-17.5V.

no nic nie odbiera

Kaczor_90 ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

nie daje jednak prądu. Miernikiem wyszło mi z gniazda F 0,8V. to co z tym zrobić teraz?

Tego dlaczego brak na “F” napięcia zasilającego konwerter na odległość nie da się stwierdzić :frowning: . Raczej serwis. P.s.-jedyne co mi jeszcze przyszło do głowy:sprawdź czy w menu ustawień karty jest opcja włącz/wyłącz zasilanie konwertera. Jeżeli jest to czy jest włączone!.

tak ta opcja jest włączona. zasilanie teoretycznie powinno dawać