Problem z kartą sieciową - Nie chce wysyłać, zawiesza się

Witam.

Mam taki problem właśnie z kartą sieciową od pewnego czasu że nie chce nic wysyłać na hosting a jak już wysyła to transfer wynosi zamiast 15 kb/s to 6.

Niedawno robiłem reinstall systemu[wirus] jednak to nie pomogło. Pobieranie jest bez zakłóceń. Jest jeszcze takie coś że jak zacznę wysyłać i anuluję, to wogóle strony internetowe się nie wczytują, tak jakby karta sieciowa się zawiesiła. Nawet na routerze jest lapka która wskazuje na aktywność sieciową jednak

mryga nawet po wyłączeniu wysyłania. Łączę się bezprzewodowo, nawet podłączenie kablem nic nie dało - karta zachowuje się tak samo. Trzeba ją włączyć i wyłączyć aby strony się wczytywały. Jak byłem w serwisie to powiedziałem że karta ma problem z połączeniem się z punktem dostępowym o tym nic nie wspomniałem. Myślałem że jak wykryją jakieś problemy to na pewno to bedzie ich źródłem. Nic nie wykryli - przynajmniej tak napisali. Co dziwniejsze, jak wysyłam przez router plik z komputera na komputer to nie ma problemu po za tym że wysyła nico ponad 300kb/s a wysyłało nieraz ponad 1.2mb/s. Nie wiem co z tym robić. Pomocy. :frowning:

refresh