Problem z karta sieciową - windows vista

Witam.

Ostatnio zainstalowałem windows’a vista na laptopie HP Probook 4510s, ściągnąłem odpowiednie sterowniki ze strony HP, ale nie mogę połączyć się z siecią poprzez kabel. W menadżerze urządzeń są dwa urządzenia, dla których windows nie znalazł sterowników - enthernet czyli prawdopodobnie moja karta sieciowa oraz jakieś niezidentyfikowane urządzenie. Z opisu konfiguracji laptopa można wywnioskować, że jest tutaj karta sieciowa Marvell 10/100/1000, prosił bym o pomoc co mam zrobić aby laptop widział tą kartę i łączył się z netem.

Pozdrawiam

Sterowniki :

http://www.marvell.com/drivers/search.do

dzięki za odpowiedź.

Przeglądałem tą stronę wcześniej, jednak mam problem z wyborem karty sieciowej, ponieważ hp jedynie w instrukcji podała marvell 10/100/1000 a na stronie firmy marvell należy podać dokładny model karty sieciowej np. 88E8053.

Może ktoś orientuje się jaki model karty sieciowej posiada laptop HP Probook 4510s

Po prawej stronie :

Most Popular Drivers

Pobierz W2000/WXP/2003/Vista/Win x86 and x64 Multi-Language Installer (32- and 64-bit) for Yukon Devices

Lub Windows Diagnostic Utility for Yukon Devices - wykryje jaką masz kartę sieciową .

Dzięki mysz 1 za pomoc. Sprawdzę