Problem z karta sieciowa WMP54G

Witam. Tak jak w temacie mam problem z karta sieciowa. Wczoraj wymontowałem kartę ze swojego komputera i wsadziłem do drugiego, w celu sprawdzenia czy złapie sieć ( w innym miejscu), niestety nie złapała, więc wmontowałem z powrotem do swojego pc. Niestety po podłączeniu u mnie też nie działa, tzn. sprzęt jest znajdowany i obsługiwany, niestety nie znajduję żadnej z sieci bezprzewodowych. Dodam, że przy drugim komputerze została odkręcona antenka i przykręcona 2, większa niby lepsza, ale i ta nie dała rady. Co może być przyczyną ? Co zrobić ? Czy karta nadaje się tylko do wyrzucenia ? Dzięki za szybkie odp.

Na dwoje babka wróżła,Tak albo Nie,sprawdź konfig karty, nie które mają opcje wyboru czy ma korzystać z systemowego wyszykiwania sieci,czy oprogramowania od producenta.

Czasami pomaga odinstalowanie sterów i ponowna instalacja i jest to szybsze jak grzebanie w sterowniku i configu karty.

Jest i taka mozliwość że sp…ś kartę ,w myśl zasady jak coś może się sp…ć to napewno kiedyś tak się stanie, może ładunki,a może ta “mocniejsza antena” ,napisz może coś więcej o tym wynalazku.No i istnieje taka mozliwość że sięć przestała nadawać lub nadaje w innym standardzie niż masz ustawiony (a/b/g/h/n).

To było cos takiego http://allegro.pl/antena-wifi-dookolna- … 59550.html . A ze sterownikami i z oprogramowaniem wszystko probowałem. teraz popryskałem porządnie dezodorantem styki przy antence i wejsciu do karty sieciowej. Złapało moją sieć lecz bardzo słabo i ma problem z działaniem jej 9 mb/s, sila sybnalu bardzo slaba a byla znakomita. Jakis nowy pomysł ?