Problem z kartą wi fi w dellu inspiron N5010

Mój problem polega na tym, że komputer nie wykrywa karty wi fi. Stało się to po tym jak mi wyleciały korki a on był włączony. Gdy wchodzę do menedżera urządzeń by spróbować go włączyć to mam coś takiego http://imageshack.us/photo/my-images/82 … 001wq.png/ Może mi ktoś pomóc czy muszę go oddać do naprawy?

micha09 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie,używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

Odinstaluj sterownik do karty i zainstaluj ponownie, albo użyj opcji przywracania systemu do stanu gdy wszystko działało, chyba ze podczas wyłączania prądu nastąpiła usterka sprzętowa, wtedy musisz ją zlokalizować i wymienić to co uległo uszkodzeniu.

Skąd mogę takie sterowniki pobrać? Strona producenta tylko?

Wpisz w Google sterownik/driver do karty takiej, a takiej, na pewno Ci wyświetli, albo podaj dokładnie model karty.

patrząc na tego screena co zamieściłem jest tam wiele błędów i nie wiem od czego one są dokładnie, wiem tylko tyle że jeden jest do mojej karty czyli karta dw1501 wireless-n wlan half-mini i do niej mam sciągnąć sterowniki. Tylko na google nie moge nic znaleźć

A tu szukałeś, szukaj też na stronie producenta PC.

http://translate.google.pl/translate?hl … %3Dimvnsfd

Cześć,

A próbowałeś zidentyfikować co się ukrywa pod “Inne urządzenia - inne urządzenie” zaraz nad kartami graficznymi na zdjęciu? Coś jeszcze przestało działać? Proponuje ściągnięcia obraz live-cd dystrybucji linuxa (ubuntu, mint) i start systemu z płyty. Jeżeli wszystko będzie działać będziesz miał pewność ze to problem z systemem.

Pozdrawiam,

Tryfan

wielkie dzięki chłopaki :smiley: problem rozwiązany :slight_smile: temat do kosza