Problem z kartą WI-FI

Dzien dobry

Na poczatek prosze wybaczyc jesli temat juz byl ale jestem nowy na tego typu forum.Mam tez juz troszke wiosen i nie znam sie po prostu.Mam oto problem z polaczeniem WI-FI.Na kablu dziala ale polaczenie wifi nie.Jest czerwony X przy karcie WI-FI.Podam moze troszke parametrow : Windows 10,Komputer-Lenovo ideapad 100-15ibd model name:80QQ Karta wifi-Realtek8723BE Wireless LAN 802.11n
Dodam moze ,ze sterowniki juz wgralem ale dostalem komunikat,ze te co mam sa najbardziej aktualne.Dogralem tez Energy Manager bo nie bylo wgrane.Bardzo dziekuje za pomoc

Wygląda to na wyłączoną kartę sieciową.
Sprawdź, czy urządzenie jest załączone.
Jeżeli nie masz do tego specjalnego przycisku na komputerze, to najpewniej będzie to jakaś kombinacja klawiszy ( u mnie są to przyciski FN i F3 wciśnięte razem).

No wlasnie,ze mi funkcyjne nie dzialaja ale karte zalaczam i wylączam i niestety nic.Nie wiem juz co moze byc przyczyna a potrzebuje miec to wifi bo na kablu sie ciagam po domu …

Sciągnij sobie ten program zainstaluj go. http://update.iobit.com/dl/driver_booster_setup.exe
Zarejestruj go którymś z podanych kodów

F7A12-15FE1-07415-955F4

57544-3B380-39C7D-8E4F4

A1201-02169-41E11-AE4F4

3239C-0805B-D654B-C8DF4

83AB6-C8B53-B52A1-BC3F4

3AF11-07AFC-21210-B4AF4

8E15C-3CB68-08884-AE0F4

07D88-6660E-2C1D1-FBCF4

Następnie przeprowadź aktualizacje sterowników
Pozdrawiam

Dzieki za zainteresowanie tematem.Zrobilem jak radziles ale niestety.Dalej nic:

tak jak na screeanie powyzej

A z czym się łączysz? może router ma wyłączone wifi? a może wystarczy wcisnąć na urządzeniu przycisk WPS i masz - instrukcja do urządzenia i czytaj.

Karta sieciowa wykrywa Twoją nazwę sieci? wpisujesz poprawnie hasło?

Menadżer urządzeń i rozwinięta gałąź karty sieciowe i wklej screen.

Inne urządzenia poprawnie pracują na WIFI?

Stary dzieki bardzo :stuck_out_tongue: Po prostu nie wlczylem WPS.No tak jak wspomnialem w pierwszej mojej wiadomosci-jestem slaby w to wszystko dlatego sie zalogowalem i potrzebowalem wsparcia :slight_smile:
Jeszcze raz dziekuje i pozdrawiam wszystkich :wink: