Problem z kartą wifi w laptopie

Witam, mój problem wygląda tak: Kiedy zakupiłem laptopa (Asus N61Jv Win 7 64-bit), to korzystałem z internetu właśnie w tym laptopie za pośrednictwem routera wifi, który jest podłączony także do domowego komputera stacjonarnego. Wszystko było ok, dopóki nie wyjechałem na studia. Wtedy zamiast wifi, korzystałem z internetu za pośrednictwem kabla Ethernet. Kiedy przyjechałem do domu i znów chciałem odpalić w laptopie, to się okazało, że niestety laptop wogóle nie widzi mi sieci domowej(w routerze nadal jest aktywny punkt dostępu) a zamiast trzech kart( jedna to połączenie LAN a druga Wireless Network) Są widoczne tylko dwie( Wcześniej jak to wszystko dzialalo, to wraz z kartą wireless network uruchamiala sie tez jakas inna karta, Microsoft…cos tam, teraz sie nie uruchamia) Jeśli ktoś wie jak zrobić żeby wifi znów zaczęło działać to bardzo proszę o pomoc.

może masz przełącznik do włączenia karty WiFi lub klawisze Fn+antenka??? albo z panelu sterowania ,system,urządzenia znajdż nowe urządzenie? trzeba kombinować i będzie oki :smiley: Zdrowych i spokojnych świąt życzę !!

no właśnie ja juz próbowałem 9 i tego i tego, i sterownik wgrywałem od nowa… i nadal narzędzie do rozwiązywania problemów mi pokazuje ze jest problem ze sterownikiem…

na tej stronie masz wszystkie stery do tego lapka które są na win 7 64 bit

http://support.asus.com/download/downlo … uage=pl-pl

stery nic nie daja. chyba bedzie trzeba zrobic przywracanie systemu