Problem z kartką pamięci..;/

Witam!

mam problem z moją kartą pamięci (Kingston 1gb) po tym jak próbowałem zamontować dual sim-a w nokii 6300.

Jak teraz próbuję “wejść” na kartę to pisze że mam podać jakiś kod… tylko jaki ???Jeśli podłącze telefon do komputera to nawet nie odczytuje jej w ogóle. Chciałbym chociaż odzyskać dane… Proszę o pomoc

Spróbuj wpisać kody typu 000000, 123456, tylko z różnymi liczbami cyfr, czyli np 8 czy 6 albo 4 zera.

Próbowałem… i nic.

a jak wsadzam samą kartę do czytnika to też w ogóle jej nie czyta. :confused:

A pokazuje się ikona w Moim komputerze?? Jak tak to z poziomu kompa ją sformatuj.

A co do odzyskiwania danych to poszukaj na forum bo dużo jest programów do tego.

Gdzie ją wkładałeś… Dual sim jest na karty sim. Można usunąć partycje z karty i utworzyć jeszcze raz, ale wtedy danych nie odzyskasz.

o wiem że dual sim jest na karty sim… normalnie go wsadzałem a jak wyciągnąłem to coś mi się stało z kartą pamięci;/ no a własnie bardziej zależy mi na danych niż na tej karcie… :expressionless:

W dniu 15.06.2008 , o godzinie 11:26 został dopisany post przez FighterPL

a jeśli podłącze telefon do komputera to nie ‘‘znajduje’’ mi jej więc nie mogę użyć żadnego programu do odzyskiwania danych ani nie mogę jej sformatować… :confused:

a może muszę wpisać kod zabezpieczający ? Hmm kiedyś go zmieniałem i go nie pamiętam… da się go jakoś przypomnieć ? :x