PROBLEM Z KASOWANIEM CD-RW małej!

hej…nie mogę wyczyścić płytki CD-RW ale tej małej !!

… moze jest uszkodzona? U innych dziala?

teraz sprawdziłem tylko przy tej!!:frowning: ale czy mogła sie uszkodzić tak

nagrywałem i przerwałem nagrywanie…nic innego nie robiłem dzisiaj kupiłem! !!

Plyty maja wady, ja nie jedna kupilem i byla wadliwa. To jest sila wyzsza i juz tak jest niestety. Idz do kogos i u niego sproboj ja wyczyscic, jak nie da rady to zapewne zwalona CD-RW.

Czasami się zdarza, że płyta się przy takiej operacji “sypie”. Wg mnie po prostu jest ona uszkodzona. Nie wyciągałbym zbyt pochopnych wniosków z zaistniałej sytuacji.

a czy moge ją w sklepie wymienić czy mam takie prawo??

Mozesz sprobowac… Osobiscie watpie czy ci ja wymieni poniewaz sprzedawca sprawdzi RW u siebie na kompie i zobaczy, ze cos na niej nagrywales po czym ci powie, ze to z twojej winy padla na robocie.

Tak tylko jak inaczej sprawdzić płytę jak nie nagrywając na nią?? :smiley: :smiley: :smiley:

Przeciez moze sie ona wogole nie zaczac nagrywac. Kolega nagrywal na nia cos, przerwal nagrywanie i to juz moze byc uznane przez sprzedawce jako uszkodzenie z winy np. nagrywarki a nie nosnika.

No niby tak. Z reklamacjami tak już niestety jest że zawsze szukają twojej winy. :frowning: :frowning: :frowning:

Proponuje jeszcze wyczyszczenie soczewki w nagrywarce ale nie plya czyszczaca poniewaz ja mialem podobne problemy z malymi plytami i pomogło to

Nic z tego.

Nie wiem czy to o to chodzi ale jeśli nagrywał i przerwał nagrywanie to nic sie płycie przez to nie mogło stać, ale jeśli potem jeszcze raz nagrywał lub ty nagrywałeś to mógł “zakończyć” płyte i wtedy nie można jej wykasować. A jeśli nie to dograj coś na nią i wtedy wykasuj lub idź do kumpla mbo mi też tak kiedyś na kompie brata nie chciało kasować.