Problem z Kasperskim i FF

Witam, używam Kaspersky Internet Seciurity (KIS) i FireFox, i mam taki problem niewiem czy wykryłem ułomność

Kis czy to ja nie potrafię tego zrobić a mianowicie :

Jak wiadomo Kis posiada opcje “ochrona WWW”, która skanuje ruch przeglądarki, wszystko jest OK jeśli sie używa IE bo widać ile przeskanował plików, na jakich stronkach byłem, ze je przeskanował itp… Ale gdy używam FF to kompletnie 0, tak jakby Kis nie traktował ff jak przeglądarki www nic nie przeskanował, nie zapisał historii odwiedzanych www, czyli dla użytkowników ff całkiem zbędna usługa, da sie to jakoś poprawić ?? FF jest ustawiony jako domyślna przeglądarka

kasp chroni wszystkie przegladarki np jak wejdziesz na jakąś stronkę z wirem Na Firefoxie to i tak ci wyskoczy komunikat znaczy zablokuje zależnie od ustawień

To ze chroni to wiem ale dlaczego w ochronie www jak używając FF chodżę po stronkach to nie pokazuje nic przeskanowanego ani odwiedzonych stronek, a jak chodze używając IE to wszystko pokazuje. Wiem ze mnie i tak obroni ale wolał bym żeby to działało :slight_smile: Bo skoro niedziała na innej przeglądarce niż IE nie uważacie ze to duża ułomność programu ?