Problem z kasperskim

witam zainstalowałem kasperskiego anti-virus i teraz blokuje mi wszystkie programy . A najlepsze jest to ze nieda się go ani zdeinstalować ani usunąc :o .Czy ktos mi pomoze i napisze jak mam go wurzucić z kompa .

Ale jak nie możesz go usunąc ? Sprubuj w Panel Sterowania --> Dodaj/ Usuń Programy. Jak nie ma go tam to zainstaluj RegCleanera, uruchom go i tam jest zakładka odinstaluj. Myśle że tam powinien być.

Link do RegCleanera:

http://www.dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=29&id=177

wystarczy wylaczyc wykrywanie atakow sieciowych w ustawieniach ochrony w czsie rzeczywistym i bedzie spoko 8)

Michał1205 Dzięki za odpowiedz w panelu sterowania niema tego kasperskiego ale zainstaluje ten programik co napisałeś . :smiley:

Złączono Posta : 06.09.2005 (Wto) 21:22

Zainstalowałem RegCelanera i wszedłem w zakladke odinstaluj kasperski jest ale niechce go odinstalować :o :frowning:

To może spróbujemy tak: Weź wejdźw tego RegCleanera tam masz zakłądkę Autostart i tam pewnie będąprogramy w autostartu i odznacz te pozycje dotyczące Kasperskiego. Wtedy zrestartuj komputer i nie będziesz miał Kasperskiego uruchomionego. Wtedy znowu wejdź w RegCleanera i spróbuj odinstalować.

Bo mu się nie chce, czy sygnalizuje to jakimś błędem?