Problem z kasperskym

Witam!

Zrobiłem formata i jak zainstalowałem Kasperskyego to go od razu zaktualizowałem. Po zaktualizowaniu uruchomiłem ponowni komputer i Kaspersky wywala mi błąd, że uszkodzone są definicje wirusów i że można je pobrać jeszcze raz. Jak klikam na przycisk żeby ponownie zaktualizował to aktualizuje i nadal wyskakuje ten błąd! Nie wiem co robić. Już próbowałem odinstalować i zainstalowałem i definicje ściągłem ze strony i aktuailzowałem z folderu z definicjami. Przedtem nie miałem z Kasperskym problemu. Czy te nowe definicje mogą być złe ?

moze problem z serwerem ?

ja bym ci radzil zmienic antywirusa bo w testach kaspersky nie jest zadobry.ja testuje coraz to nosze antywirusy i porownuje je ze soba.moim zdaniem godnym polecenia sa 2 antywirusy Bit Defender 9 Proffesional i Arcavir 2005.zmien sobie na innego antywira bo kaspersky jakos teraz nie jhest dobry.a co do tego serwera to masz racje bananjp bo maja jakas usterke na serwerze od paru dni:]pozdro for all:]

uderzyłeś się w głowę człowieku :shock: pokaż nam te testy :smiley:

dobrze, że twoim zdaniem :PPP

:hahaha:

Gryban ściągnij sobie aktualizacje: http://www.kaspersky.pl/download.html?s=updates

i spróbuj zainstalować :slight_smile:

Już próbowałem i nie działa :frowning:

Gryban może tutaj coś znajdziesz :roll:

Mi Kaspersky działa dopuki nie zaktualizowałem definicji wirusów. Po zaktualizowaniu właśnie wyskakuje mi błąd z uszkodzonymi definicjami. Może spróbuje ściągnoć starsze definicje ? Tylko nie wiem zkąd je wziąść.

Ilu ludzi tyleż opinii. Nie można jednoznacznie wyrokować, że ten jest zły a inny dobry. Mnie osobiście odpowiada PANDA w wersji 7.0, natomiast mojemu kumplowi tylko i wyłącznie pasuje KASPERSKY. Innemu może sprawdzić sie AVAST czy NOD. A tak naprawdę to jeszcze nie spotkałem idealnego ANTYWIRUSA ponieważ taki nie istnieje. Nie ma takiego, który chroniłby system w 100%. Wiec Gryban idż po rozum do głowy i zacznij sam testować dostepne programy i wybierz ten, który dla Ciebie bedzie najbardziej efektywny i odpowiedni Twoim wymogom.

Coś u Was jest nie tak, bo u mnie działa, wersja Personal Pro 5.0.390 i normalnie ściąga i nie wykrzacza się :roll:

Ja miałem taki sam problem, gdy usunąłem wpisy Kaspersky’ego z rejestru. Jeśli usuwałeś, spróbuj je przywrócić.