Problem Z Kazaa Lite

Siemka Mam problem z Kazaa Lite nie che mi sie połączyc mam tylko cały czas łączenie i sie nie może połączyć co jest byłem u mojego kolegi i mu i działa napewno nie jest zablokowana przez administratora :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: nawet jak wgrałem od now win to i tak to samo pomocy !!

Nie polecam Kazy Lite instaluje duzo szpiegów …

Spytaj się twojego administratora … -> nie powinien Ci blokowac takich rzeczy …

Czy poprawnie skonfigurowałeś i podałeś poprawnie połączenie itp ??

Popatrz tutaj :

http://p2p.info.pl

Nie pomyliles jej przypadkiem z Kazaa Media Desktop :?:

Coś Ci sie chyba pomyliło Shark…

Kazaa lite:

Odrodzona wersja programu Kazaa Lite. Aplikacja jest pozbawioną reklamowo-szpiegowskich dodatków wersją popularnego programu Kazaa Media Desktop do bezpośredniej wymiany plików (P2P). Program posiada interfejs w języku angielskim.

Zainstaluj inną wersję. :x

Kazaa Rewolucja - polska wersja

mialem taki problem kiedys…mialem kablowke…zadzwonilem do administratora i sie okazalo ze w ich sieci nie ma dost do kazyy … czasami tak jest…ale tera mam NEO i jest spoksik…

OT :arrow: KOSZ

Sprawdz firewale i wykasuj wszystkie wpisy dotyczące kazy może ją firewal lub inny program przyblokował i nie może się łączyć z netem.

moja kumpela miala tens am problem i mnie sie poradzial a ja nie maialem pojecia co jest… zdziwilem sie is ie z niej smialem wlasnie ze jej admini blokneli porty albo cos ale niedawno jak instalowalem kazze to tez mialem taki problem :shock: no i posiedziala tak z napisem “Łączenie…” aż się połączyła i wszystko spox… ale wiecie to jest oczyszzona wersja Kazzy Media Desktop i to moze byc wlasnie skutek uboczny tego oczyszczenia nic nie jest doskonałe :stuck_out_tongue: