Problem Z Kazaa Lite

(Paw Ko) #1

Siemka Mam problem z Kazaa Lite nie che mi sie połączyc mam tylko cały czas łączenie i sie nie może połączyć co jest byłem u mojego kolegi i mu i działa napewno nie jest zablokowana przez administratora :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: nawet jak wgrałem od now win to i tak to samo pomocy !!

(Dragonlnx) #2

Nie polecam Kazy Lite instaluje duzo szpiegów ...

Spytaj się twojego administratora ... -> nie powinien Ci blokowac takich rzeczy ....

Czy poprawnie skonfigurowałeś i podałeś poprawnie połączenie itp ??

Popatrz tutaj :

http://p2p.info.pl

(Cancel) #3

Nie pomyliles jej przypadkiem z Kazaa Media Desktop :?:

(Adarek) #4

Coś Ci sie chyba pomyliło Shark....

(Supers) #5

Kazaa lite:

Odrodzona wersja programu Kazaa Lite. Aplikacja jest pozbawioną reklamowo-szpiegowskich dodatków wersją popularnego programu Kazaa Media Desktop do bezpośredniej wymiany plików (P2P). Program posiada interfejs w języku angielskim.

Zainstaluj inną wersję. :x

(Misterdam) #6

Kazaa Rewolucja - polska wersja

(Kunderground) #7

mialem taki problem kiedys...mialem kablowke..zadzwonilem do administratora i sie okazalo ze w ich sieci nie ma dost do kazyy ... czasami tak jest..ale tera mam NEO i jest spoksik...

(fiesta) #8

OT :arrow: KOSZ

(JNJN) #9

Sprawdz firewale i wykasuj wszystkie wpisy dotyczące kazy może ją firewal lub inny program przyblokował i nie może się łączyć z netem.

(Pawel Uszynski87) #10

moja kumpela miala tens am problem i mnie sie poradzial a ja nie maialem pojecia co jest... zdziwilem sie is ie z niej smialem wlasnie ze jej admini blokneli porty albo cos ale niedawno jak instalowalem kazze to tez mialem taki problem :shock: no i posiedziala tak z napisem "Łączenie..." aż się połączyła i wszystko spox... ale wiecie to jest oczyszzona wersja Kazzy Media Desktop i to moze byc wlasnie skutek uboczny tego oczyszczenia nic nie jest doskonałe :stuck_out_tongue: