Problem z kerio personal firewall

mam pytanie dlaczego jak przeglądam strony internetowe kerio personal firewall ma komunikat okno pop - un wyłączone. gdy klikam na ikonkę firewalla - konfiguracja, są zaznaczone następujące komunikaty:blokuj okna pop-up i pop-under, tymczasowe zezwolenie poprzez Ctr, włącz filtrowanie stron www. gdy wyłącze komputer i znów załączę jest ok., ale jak znów wchodzę na strony znów komunikat, że firewall wyłączony.

A może minął czas korzystania z całkowicie funkcjonalnego użytkowani z programu.Po 30-dniach (przy niewykupionej licencji) niektóre funkcje w tym programie wyłączają się(np.blokowanie pop-up).By korzystać z całkowicie funkconalnego programu należy wykupić licencję.

wydaje mi się, że nie minął czas korzystania z całkowicie funkcjonalnego użytkowania, ale jak to sprawdzić.

Przypomnij sobie kiedy instalowałaś.

kika102

KPF przed końcem okresu trial informuje stosownym komunikatem o zbliżającym się terminie rejestracji, gdy tego nie dokonasz przechodzi automatycznie w wersję darmową, ograniczoną.

O tym, czy używasz wersji pełnej, czy darmowej, dowiesz się np. - PPM na ikonę KPF - Konfiguracja - WWW i w tym momencie wrazie korzystania z wersji darmowej pojawia się komunikat KPF o niedostępności opcji filtrowania (blokowania m.in pop-upów) stron WWW z uwagi na korzystanie z wersji darmowej…gdy takiego komunikatu nie ma - blokowanie winno być aktywne - a wtedy kwestia odpowiedniej konfiguracji. :slight_smile:

Pozdrawiam