Problem z Kernel Power


(Pwalkowiak77) #1

Wczoraj grając w grę nagle pojawił się niebieski ekran. Komputer się zresteował. Podczas gdy ponownie się włączył przez pół minuty zamiast tła pulpitu i ikon było czarne tło tylko z tym paskiem na dole. Po chwili już było normalnie. Otworzyłem podgląd zdarzeń i patrzę, a tam błąd krytyczny, żródło: Kernel Power, identyfikator: 41 i kategoria: (63). Potem prubuję w wierszu poleceń wpisać komendę sfc /scannow i wyskakuje mi takie coś:

sfcp.jpg

Nowy komputer mam od trzech miesięcy. Na początku, gdy go kupiłem wyskakiwały B-SODY, ale wymienili mi pamięć RAM. Mam już je od 2,5 miesiąca i wszystko dobrze chodziło aż do wczoraj.

Bardzo proszę o pomoc ;D

Extras.Txt

http://wklej.org/id/541847/txt/

OTL.Txt

http://wklej.org/id/541848/txt/


(Semtex) #2

Musisz być zalogowany jako Admin w systemie, następnie w menu start wpisz CMD-> wynik wyszukiwania kliknij prawym myszy i wybierz opcję "Uruchom jako Admin" w ten sposób podniesiesz prawa i poprawnie wykonasz komendę :wink:


(Pwalkowiak77) #3

Dzięki

ale skanowanie nic nie wykryło :confused:


(Semtex) #4

Myślę że pozostało Ci zastosowanie się do tej porady MS http://support.microsoft.com/kb/2028504 .


(Pwalkowiak77) #5

A skąd mam wziąść te kody do przekonwertowania do kodu szesnastkowego?


(Semtex) #6

Na Twoim miejscu szukałbym przyczyn w sprzęcie, Ram, zasilacz itd. Napisz czy problem występuje nadal, czy są jeszcze inne objawy itd, może był to jednorazowy problem, masz nowego kompa na gwarancji, jeżeli problem jest sprzętowy to pozostanie tylko serwis.


(Pwalkowiak77) #7

No mam nowego na gwarancji. Problem jak dotąd pojawił się tylko wczoraj, ale czytałem, że może przez długi okres czasu się nie pojawiać, a potem bardzo nagle znowu wrócić.

-- Dodane 07.06.2011 (Wt) 17:30 --

A czy jest możliwe, żeby ten blue screen był przez tą grę??